Σεμινάριο Greenfoot, Μέρος ΙΙ, Ονόματα συμμετεχόντων

Η σχολική σύμβουλος Πληροφορικής Σ. Τζελέπη, η Δ/νση Β/θμιας Εκπ/σης Δυτικής Θεσσαλονίκης και η κ.α. Σ. Κερκίρη, Υπεύθυνη ΚΕΠΛΗΝΕΤ Δυτικής Θεσσαλονίκης, διοργανώνουν βιωματικό επιμορφωτικό σεμινάριο με θέμα «Greenfoot-Εισαγωγή στην γλώσσα προγραμματισμού Java: ΜΕΡΟΣ II», για τους εκπαιδευτικούς Πληροφορικής ΠΕ19, ΠΕ20, ΤΕ01.13 που υπηρετούν στις σχολικές μονάδες της Δυτικής και της Ανατολικής Θεσσαλονίκης (μόνο ο καλλικρατικός δήμος Πυλαίας – Χορτιάτη).

Το σεμινάριο θα γίνει την Τετάρτη 2 Μαρτίου 2016 και ώρα 12.00 – 16.00 στο εργαστήριο του 2ου Γυμνασίου Νεάπολης με εισηγήτρια την Σοφία Τζελέπη, Σχολική Σύμβουλο Πληροφορικής Δυτικής Θεσ/νικης. Οι ώρες διεξαγωγής των σεμιναρίων είναι: 12.00 – 16.00.

Ονόματα συμμετεχόντων:

Α /Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
1 ΚΙΖΛΑΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1o ΕΠΑΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
2 ΣΦΕΤΣΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΕΠΑΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
3 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΛ ΑΜΠΡΕΛΟΚΗΠΩΝ
4 ΤΙΑΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΧΟΥ
5 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΘΩΜΑΣ 1ο ΕΠΑΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
6 ΜΠΡΟΥΖΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ 1o ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
7 ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1o ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
8 ΣΚΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
9 ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1o ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
10 ΦΛΩΡΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 2o ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
11 ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΝΤΙΝΑ 1ο ΕΠΑΛ ΣΥΚΕΩΝ
12 ΜΗΝΑΔΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
13 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΠΑΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
14 ΜΠΕΛΛΗ ΖΩΗ 1ο ΕΚ ΕΥΟΣΜΟΥ
15 ΦΛΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1o ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
16 ΔΑΣΚΟΥΛΙΔΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 1ο ΕΠΑΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

Η συμμετοχή των εκπαιδευτικών είναι προαιρετική και η μετακίνησή τους θα γίνει χωρίς δαπάνη για το δημόσιο.

Παρακαλούνται οι διευθυντές να ενημερώσουν ενυπόγραφα τους εκπαιδευτικούς Πληροφορικής των περιοχών αρμοδιοτήτων μου και να διευκολύνουν την συμμετοχή τους στα σεμινάρια αυτά.