Making webpages interactive with jQuery

Η Σχολική Σύμβουλος Πληροφορικής Δ. Θεσσαλονίκης, κα Τζελέπη Σοφία, σας προσκαλεί στο επιμορφωτικά σεμινάρια με θέμα «Making webpages interactive with jQuery» και “Responsive Web Design with Bootstrap” που διοργανώνονται σε συνεργασία με την Δ/νση Β/θμιας Εκπ/σης Δυτικής Θεσσαλονίκης και την κα Σ. Κερκίρη, Υπεύθυνη ΚΕΠΛΗΝΕΤ Δυτικής Θεσσαλονίκης.

Εισηγήτρια των σεμιναρίων είναι η κα Σ. Τζελέπη, Σχολική Σύμβουλος Πληροφορικής Δυτικής Θεσσαλονίκης.

Οι ημερομηνίες των σεμιναρίων είναι ως εξής:

Making webpages interactive with jQuery: Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου 2016 και ώρα 12.00 – 16.00 στο εργαστήριο του 2ου Γυμνασίου Νεάπολης.

Responsive Web Design with BootstrapΤετάρτη 3 Φεβρουαρίου 2016 και ώρα 12.00 – 16.00 στο εργαστήριο του 2ου Γυμνασίου Νεάπολης.

Δήλωση συμμετοχής στον ακόλουθο σύνδεσμο:

Το όνομά σας (απαραίτητο)

Το επώνυμό σας (απαραίτητο)

Το email σας (απαραίτητο):

Σχολική Μονάδα (απαραίτητο)

Σεμινάριο (απαραίτητο):
Making webpages interactive with jQuery

captcha

(Πληροφορίες: Κερκίρη Τάνια, Υπεύθυνη ΚΕΠΛΗΝΕΤ Δυτικής Θεσσαλονίκης kerkiri.tania@gmail.com, 2310587019).

Η συμμετοχή των εκπαιδευτικών είναι προαιρετική και η μετακίνησή τους θα γίνει χωρίς δαπάνη για το δημόσιο.

Παρακαλούνται οι διευθυντές να ενημερώσουν ενυπόγραφα τους εκπαιδευτικούς και να διευκολύνουν την μετακίνησή τους.