ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΕ. ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΑΠΟΔΟΧΩΝ 2008
α/α Ονοματεπώνυμο και όνομα πατέρα Ονοματεπώνυμο και όνομα πατέρα Σχολείο αναφοράς
1 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 1ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
2 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΕΥΣΤ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΕΥΣΤ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο  ΕΠΑΛ .ΣΥΚΕΩΝ Β'ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΚΩΝΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΚΩΝΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΕΛ ΣΟΧΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4 ΑΓΑΠΙΟΥ ΕΥΣΤ ΙΩΑΝΝΑ ΑΓΑΠΙΟΥ ΕΥΣΤ ΙΩΑΝΝΑ 1ο  ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
5 ΑΓΑΠΙΟΥ ΕΥΣΤ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΑΠΙΟΥ ΕΥΣΤ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
6 ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ ΑΟΑΝ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ ΑΟΑΝ ΑΓΓΕΛΟΣ 2ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
7 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡ ΜΙΧΑΗΛ 2ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
8 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ.Λ.ΠΕΥΚΩΝ
9 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΟΘΩΝ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΟΘΩΝ ΑΓΓΕΛΟΣ 3ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
10 ΑΓΓΕΛΗΣ ΠΕΡΙ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΠΕΡΙ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΣΟΧΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
11 ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
12 αγγελοπουλοσ γεωρ Θεοδόσιος ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡ ΘΕΟΔΌΣΙΟΣ ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
   
13 ΑΓΓΟΥΣΗ ΚΩΝΣ ΠΟΛΥΜΝΙΑ ΑΓΓΟΥΣΗ ΚΩΝΣ ΠΟΛΥΜΝΙΑ 1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝ
14 ΑΓΖΙΠΟΚΑΡΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΓΖΙΠΟΚΑΡΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝ
15 ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΔΗΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΔΗΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
   
16 ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΝΙΚΟ ΜΑΡΙΑ ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΝΙΚΟ ΜΑΡΙΑ 2ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
17 ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΝΙΚΟ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΝΙΚΟ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1ο  ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
18 ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΠΛΑΤ ΑΘΗΝΑ ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΠΛΑΤ ΑΘΗΝΑ 1ο  ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
19 ΑΔΕΛΦΙΔΟΥ ΧΡΗΣ ΠΑΛΑΣΣΗ ΑΔΕΛΦΙΔΟΥ ΧΡΗΣ ΠΑΛΑΣΣΗ ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
   
20 ΑΗΔΟΝΗ ΝΙΚΟ ΖΩΗ ΑΗΔΟΝΗ ΝΙΚΟ ΖΩΗ 1ο  ΕΠΑ.Λ. ΣΙΝΔΟΥ
21 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΠΑΛ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
22 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΑΡΙΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΑΡΙΣ ΦΩΤΕΙΝΗ 3ο  Γ.Ε.Λ.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
23 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
   
24 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗ ΙΩΑΝΝΑ 1ο  ΓΕΛ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
25 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΕΝ.ΛΥΚ.ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Ν.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
26 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΕΤΡ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΕΤΡ ΜΑΡΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
27 ΑΙΒΑΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΒΑΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
   
28 ΑΚΑΝΤΖΙΛΙΩΤΟΥ ΑΘΑΝ ΜΑΡΙΑ ΑΚΑΝΤΖΙΛΙΩΤΟΥ ΑΘΑΝ ΜΑΡΙΑ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
29 ΑΛΑΓΚΙΟΖΙΔΟΥ ΚΩΝΣ ΣΟΦΙΑ ΑΛΑΓΚΙΟΖΙΔΟΥ ΚΩΝΣ ΣΟΦΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
30 ΑΛΑΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣ ΠΑΝΑΠΩΤ/ ΑΛΑΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣ ΠΑΝΑΠΩΤ/ 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
31 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο  ΓΕΛ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
   
32 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
33 ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
34 ΑΛΕΞΙΟΥ-ΛΑΠΠΑ ΑΡΙΣ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΙΟΥ-ΛΑΠΠΑ ΑΡΙΣ ΜΑΡΙΑ 2ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
35 ΑΛΕΞΟΥΔΗ ΒΑΣΙ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΟΥΔΗ ΒΑΣΙ ΜΑΡΙΑ 1οΤΕΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
36 ΑΛΕΥΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΥΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο  ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
37 ΑΛΕΥΡΟΥΔΗ ΓΕΩΡ ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΥΡΟΥΔΗ ΓΕΩΡ ΕΛΕΝΗ 1ο  ΕΠΑ.Λ. ΣΙΝΔΟΥ
38 ΑΛΜΑΛΙΩΤΗ ΗΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗ ΗΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο  ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
39 ΑΛΜΑΛΙΩΤΗ ΗΛΙΑ ΣΟΥΣΑΝΝΑ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗ ΗΛΙΑ ΣΟΥΣΑΝΝΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
40 ΑΛΤΑΝΤΣΙΔΟΥ ΠΑΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΛΤΑΝΤΣΙΔΟΥ ΠΑΝΑ ΜΑΡΙΑ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
   
41 ΑΜΑΛΙΔΗΣ ΑΛΚΙ ΚΟΣΜΑΣ ΑΜΑΛΙΔΗΣ ΑΛΚΙ ΚΟΣΜΑΣ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
   
42 ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
43 ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΗΛΙΑ ΠΑΥΛΟΣ ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΗΛΙΑ ΠΑΥΛΟΣ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
44 ΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1οΛ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΟΕΣΣ
45 ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞ ΣΤΑΥΡΟΣ 3ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
46 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΟΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΟΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΓΕΛ ΣΟΧΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
47 ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΕΛ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ (ΠΡΩΝ ΔΡΥΜΟΥ)
   
48 ΑΝΑΣΤΑΣΕΛΟΥ ΣΠΥΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΝΑΣΤΑΣΕΛΟΥ ΣΠΥΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ Γ.Ε.Λ.ΚΑΛΙΝΔΟΙΩΝ
49 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩ ΒΑΓΓΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩ ΒΑΓΓΕΛΗ 3ο  ΓΕ.Λ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
50 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
51 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΘΕΣΣ/ΝΙΚΗΣ
52 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΣΤΑΥ ΕΛΙΣΑΒΕ1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΣΤΑΥ ΕΛΙΣΑΒΕ1 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
53 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΣΤΑΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΣΤΑΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
54 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο  Γ.Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ
55 ΑΝΑΣΤΑΣΟΒΙΤΗΣ ΔΗΜΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΒΙΤΗΣ ΔΗΜΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΣΥΚΕΩΝ
56 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΑΝΔΡ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΑΝΔΡ ΦΩΤΕΙΝΗ 2ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
57 ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
58 ΑΝΔΡΙΚΑΚΗ ΕΛΕΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΝΔΡΙΚΑΚΗ ΕΛΕΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 1ο ΕΠΑΛ ΣΙΝΔΟΥ
59 ΑΝΔΡΙΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΙΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
60 ΑΝΘΥΜΙΔΟΥ ΘΩΜΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΝΘΥΜΙΔΟΥ ΘΩΜΑ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ.Ε.Λ.ΚΑΛΙΝΔΟΙΩΝ
61 ΑΝΟΙΞΙΑΔΟΥ ΑΝΤΩ ΕΛΕΝΗ ΑΝΟΙΞΙΑΔΟΥ ΑΝΤΩ ΕΛΕΝΗ 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
62 ΑΝΟΥΣΑΚΗ ΝΙΚΟ ΡΟΔΗ ΑΝΟΥΣΑΚΗ ΝΙΚΟ ΡΟΔΗ 2ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
63 ΑΝΤΩΝΑΡΑ ΧΑΡΑ ΦΟΙΒΗ ΑΝΤΩΝΑΡΑ ΧΑΡΑ ΦΟΙΒΗ 3ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
64 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΛ ΡΕΝΤΙΝΑΣ ΟΕΣ/ΝΙΚΗΣ
65 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2ο  Γ.Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ
66 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 3ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
67 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΧΡΗΣ ΜΑΡΟΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΧΡΗΣ ΜΑΡΟΑ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
68 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡΙ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡΙ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1οΤΕΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
69 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟ ΦΑΝΟΥΛΑ ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟ ΦΑΝΟΥΛΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΞΙΟΥ
70 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΤΜΑΔΑ ΒΑ2 ΟΛΓΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΤΜΑΔΑ ΒΑ2 ΟΛΓΑ 1ο  ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
71 ΑΞΙΜΙΩΤΟΥΔΗΜΗ ΘΩΜΑΗ ΑΞΙΜΙΩΤΟΥΔΗΜΗ ΘΩΜΑΗ 1ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
72 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤΕΡ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤΕΡ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΞΙΟΥ
73 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΘΕΟΧ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΘΕΟΧ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΔΥΤΟΥ
74 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
75 ΑΡΑΒΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΕΥΔΟΞΙΑ ΑΡΑΒΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΕΥΔΟΞΙΑ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
76 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΔΗΜΗ ΖΑΦΕΙΡΩ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΔΗΜΗ ΖΑΦΕΙΡΩ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
77 ΑΡΑΠΗ ΙΩΑΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΡΑΠΗ ΙΩΑΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΛ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
78 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
79 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΝΑΣ ΧΡΥΣΗ ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΝΑΣ ΧΡΥΣΗ ΕΣΠ. Ε.Λ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
80 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΝΙΚΟ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΝΙΚΟ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΞΙΟΥ
81 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
82 ΑΡΓΥΡΟΥ ΑΝΔΡ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥ ΑΝΔΡ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1ο  ΕΠΑ.Λ.  ΝΕΑΠΟΛΗΣ
83 ΑΡΜΟΥΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΡΜΟΥΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 1ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
84 ΑΡΝΑΟΥΤΗ ΕΥΑΓ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΡΝΑΟΥΤΗ ΕΥΑΓ ΕΥΘΥΜΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
85 ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟ ΓΕΩΡΓΙΟ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟ ΓΕΩΡΓΙΟ 2ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΟΕΣ/ΝΙΚΗ
86 ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΧΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΧΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 1ο ΕΠΑΛ ΣΙΝΔΟΥ
87 ΑΡΧΟΝΤΙΔΟΥ ΟΕΟΔ ΔΟΜΝΑ ΑΡΧΟΝΤΙΔΟΥ ΟΕΟΔ ΔΟΜΝΑ 2ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
88 ΑΣΒΕΣΤΑ ΓΡΗΓ ΜΑΡΙΑ ΑΣΒΕΣΤΑ ΓΡΗΓ ΜΑΡΙΑ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
89 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο  ΓΕ.Λ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
90 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛ ΘΩΜΑ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛ ΘΩΜΑ 1ο  ΕΠΑΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
91 ΑΣΙΚΗ ΜΙΧΑ ΕΛΕΝΗ ΑΣΙΚΗ ΜΙΧΑ ΕΛΕΝΗ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
92 ΑΣΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΕΛ ΣΟΧΟΥ ΟΕΣ/ΝΙΚΗΣ
93 ΑΣΠΡΑΓΚΑΘΟΥ ΝΙΚΟ ΚΑΛΛΙΡΟΗ ΑΣΠΡΑΓΚΑΘΟΥ ΝΙΚΟ ΚΑΛΛΙΡΟΗ 1ο ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
94 ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο  ΓΕ.Λ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
95 ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΚΩΝΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΚΩΝΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΔΥΤΟΥ
96 ΑΤΛΑΣΗ ΙΩΑΝ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΤΛΑΣΗ ΙΩΑΝ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
97 Ατματζίδης κωνς αθαναςιος ΑΤΜΑΤΖΊΔΗΣ ΚΩΝΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο  Γ.Ε.Λ.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
98 ΑΥΛΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟ ΕΛΕΝΗ ΑΥΛΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟ ΕΛΕΝΗ Γ.Ε.Λ.ΚΑΛΙΝΔΟΙΩΝ
99 ΒΑΒΛΙΑΚΗ ΑΡΙΩ ΕΛΕΝΗ ΒΑΒΛΙΑΚΗ ΑΡΙΩ ΕΛΕΝΗ 1ο  ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
100 ΒΑΒΟΥΡΑ ΠΕΡΙ ΜΑΡΙΑ ΒΑΒΟΥΡΑ ΠΕΡΙ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
101 ΒΑΓΓΕΛΟΥΔΗ ΔΙΑΜ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΒΑΓΓΕΛΟΥΔΗ ΔΙΑΜ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
102 ΒΑΙΡΑΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΙΡΑΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
103 ΒΑΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΙΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΑΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΙΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΛ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ (ΠΡΩΝ ΔΡΥΜΟΥ)
   
104 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΧΡΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜ ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΧΡΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜ ΕΣΠ. Ε.Λ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
105 ΒΑΛΑΝΙΔΑ ΒΑΣΙ ΕΛΕΝΗ ΒΑΛΑΝΙΔΑ ΒΑΣΙ ΕΛΕΝΗ 1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝ
106 ΒΑΛΑΧΗΣ ΝΙΚΟ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΛΑΧΗΣ ΝΙΚΟ ΑΝΔΡΕΑΣ 2ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
107 ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1ο  Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣ/ΚΗΣ
108 βαμβακοπουλοσ νικο ειρηναιος ΒΑΜΒΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΕΚΚΛ.Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
109 ΒΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛ ΣΤΑΥΡΟΣ 1οΕΠΑΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
110 ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΣ ΒΑΣΙ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΣ ΒΑΣΙ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2ο  Γ.Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ
111 ΒΑΡΣΑΜΗ ΑΝΤΩ ΕΥΘΥΜΙΑ ΒΑΡΣΑΜΗ ΑΝΤΩ ΕΥΘΥΜΙΑ 2ο  ΓΕΛ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
112 ΒΑΣΔΟΚΑΣ ΚΩΝΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΑΣΔΟΚΑΣ ΚΩΝΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ 1οΕΠΑΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
113 ΒΑΣΙΛΑΚΙΔΟΥ ΝΙΚΟ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΒΑΣΙΛΑΚΙΔΟΥ ΝΙΚΟ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
114 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1ο  ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
115 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΧΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΧΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 1ο  ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
116 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΝ.ΛΥΚ.ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Ν.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
117 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
118 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦ ΣΠΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦ ΣΠΥΡΟΣ 3ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
119 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
120 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΘΩΜΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΘΩΜΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛΑΤΕΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
121 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΕΝ.ΛΥΚ.ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Ν.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
122 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΜΙΧΑ ΣΟΦΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΜΙΧΑ ΣΟΦΙΑ 2ο  Ε.Λ.ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
123 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΕΣ ΔΑΦΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΕΣ ΔΑΦΝΗ ΓΕΛ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ (ΠΡΩΝ ΔΡΥΜΟΥ)
   
124 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΕΡΒΙΣΟΓΛΟΥ ΠΡΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΕΡΒΙΣΟΓΛΟΥ ΠΡΟ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΘΕΣΣ/ΝΙΚΗΣ
125 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο  ΕΠΑΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
126 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟ ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟ ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
127 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥ
128 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥ ΕΥΔΟΚΙΑ 3ο  ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
129 ΒΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞ ΜΑΡΙΑ 2ο   ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
130 ΒΑΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡ ΛΑΖΑΡΟΣ ΒΑΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡ ΛΑΖΑΡΟΣ 1ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
131 ΒΑΤΟΣ ΓΕΩΡ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΑΤΟΣ ΓΕΩΡ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
   
132 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
133 ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣ ΑΣΠΑΣΙΑ ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣ ΑΣΠΑΣΙΑ 2ο  ΓΕ.Λ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
134 ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
135 ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ-ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΕΜΜ ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ-ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΕΜΜ ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ 3ο  Γ.Ε.Λ.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
136 ΒΑΦΕΙΔΗΣ ΣΤΑΜ ΠΕΤΡΟΣ ΒΑΦΕΙΔΗΣ ΣΤΑΜ ΠΕΤΡΟΣ 3ο  ΓΕΛ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
137 ΒΕΖΕΣΤΕΝΤΖΗ ΕΥΣΤ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΒΕΖΕΣΤΕΝΤΖΗ ΕΥΣΤ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
138 ΒΕΛΙΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ ΦΟΙΒΟΣ-ΑΓΓ ΒΕΛΙΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ ΦΟΙΒΟΣ-ΑΓΓ 2ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
139 ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝ ΑΜΑΛΙΑ ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝ ΑΜΑΛΙΑ 2ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
140 ΒΕΡΒΕΡΙΔΗΣ ΠΑΝ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΒΕΡΒΕΡΙΔΗΣ ΠΑΝ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1ο  ΕΠΑ.Λ.  ΝΕΑΠΟΛΗΣ
141 ΒΕΡΓΙΝΗ ΕΜΜΑ ΕΛΕΝΗ ΒΕΡΓΙΝΗ ΕΜΜΑ ΕΛΕΝΗ ΕΝ.ΛΥΚ.ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Ν.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
142 ΒΕΡΕΣΕΤΖΙΔΟΥ ΛΕΩΝ ΕΥΓΕΝΙΑ ΒΕΡΕΣΕΤΖΙΔΟΥ ΛΕΩΝ ΕΥΓΕΝΙΑ 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
143 ΒΕΡΡΟΙΩΤΗ ΠΑΝΟ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΒΕΡΡΟΙΩΤΗ ΠΑΝΟ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 2ο  Ε.Λ.ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
144 ΒΛΑΙΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΛΑΙΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
   
145 ΒΛΑΧΟΥ ΓΕΩΡ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΛΑΧΟΥ ΓΕΩΡ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
146 ΒΛΑΧΟΥ ΔΗΜΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΒΛΑΧΟΥ ΔΗΜΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 3ο  ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
147 ΒΛΑΧΟΥ ΙΩΑΝ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΛΑΧΟΥ ΙΩΑΝ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΛ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ (ΠΡΩΝ ΔΡΥΜΟΥ)
   
148 ΒΛΟΝΤΖΟΥ ΚΩΝΣ ΑΝΝΑ ΒΛΟΝΤΖΟΥ ΚΩΝΣ ΑΝΝΑ 2ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
149 ΒΛΥΣΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΛΥΣΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο  Γ.Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ
150 ΒΟΖΒΟΤΕΚΑ ΧΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΒΟΖΒΟΤΕΚΑ ΧΑΡΑ ΕΛΕΝΗ 3ο  ΓΕ.Λ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
151 ΒΟΛΝΑ ΝΙΚΛ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΟΛΝΑ ΝΙΚΛ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
152 ΒΟΡΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓ ΗΛΙΑΣ ΒΟΡΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓ ΗΛΙΑΣ 1ο  ΕΠΑ.Λ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
153 ΒΟΤΣΗΣ ΔΙΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΒΟΤΣΗΣ ΔΙΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΣΗΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
154 ΒΟΤΣΗΣ ΟΔΥΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΟΔΥΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
155 ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΟΩΜΑ ΕΛΕΝΗ ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΟΩΜΑ ΕΛΕΝΗ 1ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
156 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΧΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΧΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ.Λ.ΠΕΥΚΩΝ
157 ΒΟΥΤΣΑ ΔΗΜΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΒΟΥΤΣΑ ΔΗΜΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΓΕΛ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
158 ΒΟΪΛΑΣ ΒΑΣΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΟΪΛΑΣ ΒΑΣΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2ο  ΓΕΛ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
159 ΒΡΑΚΑΣ ΑΝΤΩ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΡΑΚΑΣ ΑΝΤΩ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο   ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
160 ΒΡΕΤΑΝΙΔΟΥ ΑΝΤΩ ΜΑΡΙΑ ΒΡΕΤΑΝΙΔΟΥ ΑΝΤΩ ΜΑΡΙΑ 1ο  ΕΠΑ.Λ.  ΝΕΑΠΟΛΗΣ
161 ΒΥΡΟΣ ΙΩΑΝ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΥΡΟΣ ΙΩΑΝ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΞΙΟΥ
162 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΣΥΜΕ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΣΥΜΕ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο  ΕΠΑ.Λ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
163 ΓΑΖΕΠΗ ΧΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΑΖΕΠΗ ΧΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
164 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡ ΡΗΓΑΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡ ΡΗΓΑΣ ΓΕΛ ΣΟΧΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
165 ΓΑΛΑΡΑΣ ΚΩΝΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΑΛΑΡΑΣ ΚΩΝΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2ο  ΓΕ.Λ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
166 ΓΑΛΑΤΑΣ ΣΤΕΡ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΑΛΑΤΑΣ ΣΤΕΡ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο  ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
167 ΓΑΝΤΖΟΥ ΑΓΓΕ ΜΑΡΙΑ ΓΑΝΤΖΟΥ ΑΓΓΕ ΜΑΡΙΑ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
168 ΓΑΡΓΕΡΟΥ ΘΕΟΔ ΧΡΥΣΗ ΓΑΡΓΕΡΟΥ ΘΕΟΔ ΧΡΥΣΗ 1ο  ΕΠΑ.Λ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
169 ΓΑΡΙΠΙΔΗΣ ΧΑΡΑ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΓΑΡΙΠΙΔΗΣ ΧΑΡΑ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 4ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
   
170 ΓΑΤΣΙΟΥ ΧΑΡΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΑΤΣΙΟΥ ΧΑΡΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
   
171 ΓΕΡΑΚΗ ΚΩΝΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΡΑΚΗ ΚΩΝΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΛ ΣΟΧΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
172 ΓΕΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔ ΜΙΧΑΗΛ 2ο  Ε.Λ.ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
173 ΓΕΡΟΚΩΣΤΑ ΓΕΩΡ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΡΟΚΩΣΤΑ ΓΕΩΡ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1ο  ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
174 ΓΕΡΟΜΙΧΑΛΟΥ ΜΙΧΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡ ΓΕΡΟΜΙΧΑΛΟΥ ΜΙΧΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡ 2ο  ΓΕ.Λ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
175 ΓΕΩΡΓΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
176 ΓΕΩΡΓΕΛΛΗΣ ΒΑΣΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΕΛΛΗΣ ΒΑΣΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο  ΕΠΑΛ ΛΑΓΚΑΔΑ
177 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
178 ΓΕΩΡΠΑΔΟΥ ΑΝΕΣ ΣΟΥΜΕΛΑ ΓΕΩΡΠΑΔΟΥ ΑΝΕΣ ΣΟΥΜΕΛΑ 2ο  Γ.Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ
179 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΠΑΥΛ ΡΟΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΠΑΥΛ ΡΟΔΗ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
180 ΓΕΩΡΠΑΔΟΥ ΠΑΥΛ ΣΥΜΕΛΑ ΓΕΩΡΠΑΔΟΥ ΠΑΥΛ ΣΥΜΕΛΑ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
181 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΛ ΣΟΧΟΥ ΟΕΣ/ΝΙΚΗΣ
182 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
   
183 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΛ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΛ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 3ο  Γ.Ε.Λ.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
184 ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ ΟΕΟΔ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ ΟΕΟΔ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
   
185 ΓΕΩΡΓΟΛΙΟΣ ΚΩΝΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΟΛΙΟΣ ΚΩΝΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
   
186 ΓΙΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΙΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο  ΕΠΑΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
187 ΓΙΑΓΛΗΣ ΦΩΤΙ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΙΑΓΛΗΣ ΦΩΤΙ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
188 ΠΑΜΑΛΗΣ ΔΗΜΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΜΑΛΗΣ ΔΗΜΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε.ΠΑΛ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
189 ΠΑΜΠΑΝΙΔΟΥ ΛΕΩΝ ΑΣΠΑΣΙΑ ΠΑΜΠΑΝΙΔΟΥ ΛΕΩΝ ΑΣΠΑΣΙΑ 1ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥ
190 ΓΙΑΝΕΖΗ ΝΙΚΟ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΓΙΑΝΕΖΗ ΝΙΚΟ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
191 ΠΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΠΑΝΑ ΦΑΝΗ ΠΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΠΑΝΑ ΦΑΝΗ 2ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
192 ΠΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗ ΔΗΜΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗ ΔΗΜΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
193 ΠΑΝΝΑΚΟΥΛΑΚΟΣ ΣΤΑΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΝΑΚΟΥΛΑΚΟΣ ΣΤΑΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
194 ΠΑΝΝΕΛΟΣ ΕΛΕΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΠΑΝΝΕΛΟΣ ΕΛΕΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 2ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
195 ΠΑΝΝΗΛΕΡ ΗΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΝΗΛΕΡ ΗΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1ο  ΓΕΛ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
196 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΝΙΚΟ ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΝΙΚΟ ΕΛΕΝΗ 1ο  ΕΠΑΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
197 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 1ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
198 ΠΑΝΝΟΥΛΗ ΠΑΝΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ ΠΑΝΝΟΥΛΗ ΠΑΝΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ 1ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
199 ΠΑΝΝΟΥΧΙΔΗΣ ΔΙΟΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΝΟΥΧΙΔΗΣ ΔΙΟΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
   
200 ΠΑΝΤΣΙΔΗΣ ΑΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΤΣΙΔΗΣ ΑΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο  Γ.Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ
201 ΠΑΣΙΜΑΚΗΣ ΚΥΡΙ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΣΙΜΑΚΗΣ ΚΥΡΙ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥ
202 ΠΑΧΝΙΟΓΛΟΥ ΚΟΣΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΧΝΙΟΓΛΟΥ ΚΟΣΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο  ΕΠΑΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
203 ΓΙΓΑΝΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ ΓΙΓΑΝΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ 2ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
204 ΓΙΔΑΡΗ ΘΩΜΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΙΔΑΡΗ ΘΩΜΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
   
205 ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΗ ΔΗΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΗ ΔΗΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 4ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
   
206 ΠΟΚΝΩΡΗ ΑΡΙΣ ΣΟΦΙΑ ΠΟΚΝΩΡΗ ΑΡΙΣ ΣΟΦΙΑ 3ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
207 ΠΟΥΒΑΝΟΥΔΗ ΚΩΝΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΟΥΒΑΝΟΥΔΗ ΚΩΝΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
208 ΓΙΩΤΣΗ ΒΑΣΙ ΣΤΕΛΛΑ ΓΙΩΤΣΗ ΒΑΣΙ ΣΤΕΛΛΑ ΓΕΛ ΣΟΧΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
209 ΓΚΑΝΤΑ ΠΑΝΑ ΕΛΕΝΗ ΓΚΑΝΤΑ ΠΑΝΑ ΕΛΕΝΗ 2ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
210 ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΕΥΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΕΥΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠΑΛ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
211 ΓΚΑΡΑΓΚΟΥ ΚΩΝΣ ΜΑΡΙΑ ΓΚΑΡΑΓΚΟΥ ΚΩΝΣ ΜΑΡΙΑ ΓΕΛ ΛΑΓΚΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
212 ΓΚΑΡΜΙΡΗΣ ΣΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΑΡΜΙΡΗΣ ΣΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο  ΓΕ.Λ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
213 ΓΚΑΡΝΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΑΡΝΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ Ν.ΘΕΣ/ΝΙΚΗ!
214 ΓΚΑΡΟΣ ΧΑΡΑ ΖΩΣΙΜΟΣ ΓΚΑΡΟΣ ΧΑΡΑ ΖΩΣΙΜΟΣ 1ο  ΓΕ.Λ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
215 ΓΚΑΤΖΑΡΑΣ ΔΗΜΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΚΑΤΖΑΡΑΣ ΔΗΜΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
216 ΓΚΑΤΖΟΥΛΗ ΚΩΝ Σ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΚΑΤΖΟΥΛΗ ΚΩΝ Σ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
217 ΓΚΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΓΚΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 1ο  ΕΠΑΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
218 ΓΚΑΤΣΟΣ ΧΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΑΤΣΟΣ ΧΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΛ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
219 ΓΚΕΓΚΑΣ ΣΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΕΓΚΑΣ ΣΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΣΗΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
220 ΓΚΕΚΑΣ ΑΠΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΓΚΕΚΑΣ ΑΠΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
221 ΓΚΕΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΚΕΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο  ΓΕ.Λ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
222 ΓΚΙΡΤΣΟΥ ΣΤΕΦ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΚΙΡΤΣΟΥ ΣΤΕΦ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
223 ΓΚΙΩΝΗ-ΝΤΑΠΟΥ ΓΕΩΡ ΕΛΕΝΗ ΓΚΙΩΝΗ-ΝΤΑΠΟΥ ΓΕΩΡ ΕΛΕΝΗ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
   
224 ΓΚΛΕΖΑΚΗ ΓΕΩΡ ΕΛΕΝΗ ΓΚΛΕΖΑΚΗ ΓΕΩΡ ΕΛΕΝΗ 1ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥ
225 ΓΚΟΛΙΑ ΙΩΑΝ ΑΝΝΑ ΓΚΟΛΙΑ ΙΩΑΝ ΑΝΝΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΞΙΟΥ
226 ΓΚΟΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΟΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2ο  ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
227 ΓΚΟΥΜΑΣΗΣ ΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΟΥΜΑΣΗΣ ΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
228 ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΒΑΣΙ ΡΑΛΙΑ ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΒΑΣΙ ΡΑΛΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
229 ΓΚΟΥΡΜΗ ΒΑΙΟ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΓΚΟΥΡΜΗ ΒΑΙΟ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 3ο  ΓΕΛ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
230 ΓΚΟΥΤΖΙΑΜΑΝΗ ΓΕΩΡ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΓΚΟΥΤΖΙΑΜΑΝΗ ΓΕΩΡ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 2ο  Ε.Λ.ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
231 ΓΚΟΥΤΖΙΟΥΛΗ ΠΑΥΛ ΣΤΕΡΠΟΥΛΑ ΓΚΟΥΤΖΙΟΥΛΗ ΠΑΥΛ ΣΤΕΡΠΟΥΛΑ 1ο  ΓΕΛ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
232 ΓΚΡΕΖΙΟΥ ΝΙΚΟ ΜΑΛΑΜΑΤΗ ΓΚΡΕΖΙΟΥ ΝΙΚΟ ΜΑΛΑΜΑΤΗ 2ο   ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
233 ΓΚΡΙΤΖΑΛΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡ ΜΑΡΙΑ ΓΚΡΙΤΖΑΛΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡ ΜΑΡΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
234 ΓΚΡΟΖΑΣ ΝΙΚΟ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΚΡΟΖΑΣ ΝΙΚΟ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1ο  ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
235 ΓΟΡΙΔΑΡΗ ΓΕΩΡ ΜΑΡΙΑ ΓΟΡΙΔΑΡΗ ΓΕΩΡ ΜΑΡΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
236 ΓΟΥΓΟΥΑΘΑΝ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΟΥΓΟΥΑΘΑΝ ΟΛΥΜΠΙΑ 3ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
237 ΓΟΥΓΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΟΥΓΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο  ΓΕΛ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
238 ΓΟΥΔΗ ΔΗΜΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΟΥΔΗ ΔΗΜΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
   
239 ΓΟΥΛΙΑΝΑ ΘΕΟΔ ΕΛΕΝΗ ΓΟΥΛΙΑΝΑ ΘΕΟΔ ΕΛΕΝΗ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛΠΈΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
240 ΓΟΥΛΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΟΥΛΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΛ ΛΑΓΚΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
241 ΓΟΥΝΗΣ ΔΙΟΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΟΥΝΗΣ ΔΙΟΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
242 ΓΟΥΡΙΔΟΥ ΣΥΜΕ ΕΙΡΗΝΗ ΓΟΥΡΙΔΟΥ ΣΥΜΕ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
   
243 ΓΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛΠΈΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
244 ΓΟΥΣΙΟΣ ΑΝΔΡ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΓΟΥΣΙΟΣ ΑΝΔΡ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΓΕΛ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
245 ΓΡΑΙΚΟΥ ΧΡΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΡΑΙΚΟΥ ΧΡΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΔΥΤΟΥ
246 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΕΣΠ. Ε.Λ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
247 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤ ΣΟΦΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤ ΣΟΦΙΑ 2ο  Ε.Λ.ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
248 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΕΜ ΕΛΠΙΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΕΜ ΕΛΠΙΣ 1ο  ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
249 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΛΕΞ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΛΕΞ ΑΓΓΕΛΟΣ 2ο  ΓΕ.Λ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
250 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩ ΙΩΑΝΝ> ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩ ΙΩΑΝΝ> 1ο  ΕΠΑΛ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΟΕΣΣ/ΝΙΚΗΣ
251 ΓΡΟΖΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΡΟΖΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟ ΓΕΩΡΓΙΑ 2ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
252 ΓΡΟΥΤΚΑΣ ΝΙΚΟ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΡΟΥΤΚΑΣ ΝΙΚΟ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣ/ΚΗΣ
253 ΔΑΓΚΛΗΣ ΜΙΧΑΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΜΙΧΑΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
254 ΔΑΔΑΚΗΣ ΠΑΣΧ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΔΑΔΑΚΗΣ ΠΑΣΧ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 3ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
255 ΔΑΛΑΚΜΑΝΗ ΔΗΜΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΔΑΛΑΚΜΑΝΗ ΔΗΜΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΕΠΑΛ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
256 ΔΑΛΑΜΗΤΡΑ ΚΩΝΣ ΜΕΛΠΟΜΕΝ ΔΑΛΑΜΗΤΡΑ ΚΩΝΣ ΜΕΛΠΟΜΕΝ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
257 ΔΑΜΑΚΟΥΔΗ ΣΙΔΕ ΕΛΕΝΗ ΔΑΜΑΚΟΥΔΗ ΣΙΔΕ ΕΛΕΝΗ 2ο  Γ.Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ
258 ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥΑΛΙ ΦΙΛΑΡΕΤΗ ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥΑΛΙ ΦΙΛΑΡΕΤΗ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
259 ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗ ΜΑΡΙΑ ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗ ΜΑΡΙΑ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
   
260 ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΛ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
261 ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΙΣΑΑ ΟΛΓΑ ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΙΣΑΑ ΟΛΓΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΞΙΟΥ
262 ΔΑΝΑΠΑΣΗΣ ΕΥΣΤ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΝΑΠΑΣΗΣ ΕΥΣΤ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΛ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
263 ΔΑΝΕΖΗ ΑΟΑΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΑΝΕΖΗ ΑΟΑΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 3ο  Γ.Ε.Λ.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
264 ΔΑΝΙΛΟΥΛΗ ΓΡΑΜ ΕΙΡΗΝΗ ΔΑΝΙΛΟΥΛΗ ΓΡΑΜ ΕΙΡΗΝΗ Γ.Λ.ΠΕΥΚΩΝ
265 ΔΑΡΑΒΙΓΚΑ ΔΗΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΑΡΑΒΙΓΚΑ ΔΗΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
266 ΔΑΡΤΖΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟ ΕΥΑΓΕΛΙΑ ΔΑΡΤΖΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟ ΕΥΑΓΕΛΙΑ 1ο  ΕΠΑΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
267 ΔΑΦΝΟΠΑΤΙΔΟΥ ΚΩΝΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΑΦΝΟΠΑΤΙΔΟΥ ΚΩΝΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ.Λ.ΠΕΥΚΩΝ
268 ΔΕΛΙΑΚΗ ΑΘΑΝ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΕΛΙΑΚΗ ΑΘΑΝ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΣΗΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
269 ΔΕΛΙΔΟΥ ΣΤΕΦ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΕΛΙΔΟΥ ΣΤΕΦ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
270 ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΣΠ. Ε.Λ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
271 ΔΕΡΒΕΝΗ ΒΑΣΙ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΕΡΒΕΝΗ ΒΑΣΙ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΣΗΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
272 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο   ΓΕΛ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
273 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡ ΣΤΕΦΑΝΟ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡ ΣΤΕΦΑΝΟ 1ο  ΓΕ.Λ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
274 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
275 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΟΑΝ ΜΑΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΟΑΝ ΜΑΤΙΝΑ 2ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
276 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΝ.ΛΥΚ.ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Ν.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
277 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑ ΜΑΡΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑ ΜΑΡΙΝΑ 3ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
278 ΔΗΜΗΤΡΟΥΚΑ ΦΩΤΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡ ΔΗΜΗΤΡΟΥΚΑ ΦΩΤΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡ 1ο  ΓΕΛ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
   
279 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ ΧΡΗΣ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ ΧΡΗΣ ΕΛΕΝΗ 2ο  Ε.Λ.ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
280 ΔΗΜΟΤΖΙΚΗ ΒΑΣΙ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΟΤΖΙΚΗ ΒΑΣΙ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1ο  ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
281 ΔΗΜΟΥ ΣΤΕΦ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΟΥ ΣΤΕΦ ΕΛΕΝΗ 1ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
282 ΔΗΜΟΥΔΗΣ ΑΣΤΕ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΥΔΗΣ ΑΣΤΕ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
283 ΔΗΜΟΥΔΗΣΔΗΜΗ ΕΠΑΜΕΙΝΩΜ ΔΗΜΟΥΔΗΣΔΗΜΗ ΕΠΑΜΕΙΝΩΜ Γ.Ε.Λ.ΚΑΛΙΝΔΟΙΩΝ
284 ΔΗΜΟΥΛΑΔΗΜΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΔΗΜΟΥΛΑΔΗΜΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 3ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
285 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΚΩΝΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΚΩΝΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
286 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΕΥΑΓ ΒΑΪΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΕΥΑΓ ΒΑΪΟΣ 1ο  ΕΠΑ.Λ. ΣΙΝΔΟΥ
287 ΔΙΓΚΑ ΒΑΣΙ ΛΟΥΛΟΥΔΑ ΔΙΓΚΑ ΒΑΣΙ ΛΟΥΛΟΥΔΑ 1ο  ΓΕΛ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
288 ΔΙΚΗΣΣΙΔΗ ΣΤΑΜ ΜΟΣΧΟΥΛΑ ΔΙΚΗΣΣΙΔΗ ΣΤΑΜ ΜΟΣΧΟΥΛΑ 1ο  ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
289 ΛΙΟΝΥΣΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡ ΣΤΑΥΡΟΥΛ/ ΛΙΟΝΥΣΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡ ΣΤΑΥΡΟΥΛ/ 3ο  Γ.Ε.Λ.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
290 ΔΟΣΠΡΑ ΚΩΝΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΔΟΣΠΡΑ ΚΩΝΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 1ο  ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
291 ΔΟΥΚΗ ΠΑΝΑ ΜΑΡΙΑ ΔΟΥΚΗ ΠΑΝΑ ΜΑΡΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
292 ΔΟΥΚΙΔΟΥ ΔΟΥΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΔΟΥΚΙΔΟΥ ΔΟΥΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
   
293 ΔΟΥΛΑΛΑ ΔΗΜΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΔΟΥΛΑΛΑ ΔΗΜΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΞΙΟΥ
294 ΔΟΥΜΑΝΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΔΟΥΜΑΝΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1ο  Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΕΣΣ/ΚΗΣ
295 ΔΟΥΜΠΑΣ ΑΘΑΝ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΟΥΜΠΑΣ ΑΘΑΝ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ.Λ.ΠΕΥΚΩΝ
296 ΔΟΥΝΑ ΣΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΟΥΝΑ ΣΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο  ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
297 ΔΟΥΝΑΒΗΣ ΠΑΝΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΟΥΝΑΒΗΣ ΠΑΝΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
298 ΔΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΔΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
299 ΔΡΑΓΑΤΗ ΕΥΑΓ ΒΑΙΑ ΔΡΑΓΑΤΗ ΕΥΑΓ ΒΑΙΑ 2ο  ΓΕ.Λ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
300 ΔΡΑΓΙΔΗ ΚΩΝΣ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ ΔΡΑΓΙΔΗ ΚΩΝΣ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ 3ο  Γ.Ε.Λ.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
301 ΔΡΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΕΙΡΗΝΗ ΔΡΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΕΙΡΗΝΗ 1ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
302 ΔΡΟΓΚΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΟΓΚΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΣΠ. Ε.Λ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
303 ΔΡΟΝΤΣΟΥ ΣΤΑΜ ΑΘΗΝΑ ΔΡΟΝΤΣΟΥ ΣΤΑΜ ΑΘΗΝΑ ΓΕΛ ΡΕΝΤΙΝΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
304 ΔΡΟΥΓΚΕΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟ ΘΕΟΔΟΣΙ/ ΔΡΟΥΓΚΕΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟ ΘΕΟΔΟΣΙ/ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
   
305 ΔΩΝΗΣ ΑΟΑΝ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΩΝΗΣ ΑΟΑΝ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛΑΤΕΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
306 ΕΓΓΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΓΓΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο  ΕΠΑΛ ΛΑΓΚΑΔΑ
307 ΕΛΕΥΟΕΡΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙ ΕΛΠΙΣ ΕΛΕΥΟΕΡΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙ ΕΛΠΙΣ ΕΣΠ. Ε.Λ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
308 ΕΛΕΥΟΕΡΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝ ΚΑΛΛΙΟΠΙ ΕΛΕΥΟΕΡΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝ ΚΑΛΛΙΟΠΙ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
309 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΞΙΟΥ
310 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΥΛ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΥΛ ΜΑΡΙΑ ΓΕΛ ΣΟΧΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
311 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟ ΓΕΝΟΒΕΦΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟ ΓΕΝΟΒΕΦΑ ΕΣΠ. Ε.Λ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
312 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
313 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΓΡΗΓ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΓΡΗΓ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
314 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓ ΝΙΚΗ-ΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓ ΝΙΚΗ-ΑΝΝΑ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
315 ΕΥΓΕΝΕΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΓΕΝΕΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
316 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙ ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙ ΗΡΑΚΛΗΣ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΘΕΣΣ/ΝΙΚΗΣ
317 ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑ ΘΕΟΔΩΡΟ! ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑ ΘΕΟΔΩΡΟ! 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
318 ΕΥΤΕΡΠΙΟΥ ΑΡΓΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΤΕΡΠΙΟΥ ΑΡΓΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
319 ΕΥΤΕΡΠΙΟΥ ΑΡΓΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΥΤΕΡΠΙΟΥ ΑΡΓΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
320 ΕΥΤΥΧΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1ο  ΕΠΑ.Λ.  ΝΕΑΠΟΛΗΣ
321 ΖΑΒΑΝΤΙΑ ΝΙΚΟ ΜΑΡΙΑ ΖΑΒΑΝΤΙΑ ΝΙΚΟ ΜΑΡΙΑ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
322 ΖΑΒΛΙΑΡΗΣ ΕΛΕΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΑΒΛΙΑΡΗΣ ΕΛΕΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο  Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣ/ΚΗΣ
323 ΖΑΒΡΑ ΧΡΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΖΑΒΡΑ ΧΡΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΛ ΣΟΧΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
324 ΖΑΝΕΤΑ ΑΝΑΣ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΖΑΝΕΤΑ ΑΝΑΣ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 1ο  ΓΕΛ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
   
325 ΖΑΡΑΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΖΑΡΑΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
326 ΖΑΡΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ ΗΛΙΑΣ ΖΑΡΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ ΗΛΙΑΣ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
327 ΖΑΡΟΠΑΝΝΗ ΓΕΩΡ ΕΛΕΝΗ ΖΑΡΟΠΑΝΝΗ ΓΕΩΡ ΕΛΕΝΗ ΕΝ.ΛΥΚ.ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Ν.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
328 ΖΑΡΦΤΖΙΑΝ ΓΕΩΡ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ- ΖΑΡΦΤΖΙΑΝ ΓΕΩΡ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ- 1ο  ΓΕΛ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
329 ΖΑΡΦΤΖΙΑΝ ΓΕΩΡ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝ ΖΑΡΦΤΖΙΑΝ ΓΕΩΡ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
   
330 ΖΑΡΩΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΑΡΩΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
331 ΖΑΧΑΡΕΑ ΧΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΖΑΧΑΡΕΑ ΧΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΛ ΡΕΝΤΙΝΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
332 ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΠΑΥΛ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΠΑΥΛ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
   
333 ΖΑΧΑΡΟΓΛΟΥ ΘΩΜΑ ΕΡΑΣΜΙΑ ΖΑΧΑΡΟΓΛΟΥ ΘΩΜΑ ΕΡΑΣΜΙΑ 2ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
334 ΖΑΧΑΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΖΑΧΑΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 2ο  ΕΛ. ΣΥΚΕΩΝ
335 ΖΑΧΙΛΑΣ ΚΩΝΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΧΙΛΑΣ ΚΩΝΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο   ΓΕΛ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
336 ΖΑΧΟΥ ΓΕΩΡ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΖΑΧΟΥ ΓΕΩΡ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΛ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
337 ΖΕΒΛΗ ΠΑΝΑ ΜΑΡΙΑ ΖΕΒΛΗ ΠΑΝΑ ΜΑΡΙΑ 1ο Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣ/ΚΗΣ
338 ΖΕΙΚΟΥ ΣΤΥΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΕΙΚΟΥ ΣΤΥΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
339 ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔ ΜΑΡΙΑ ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔ ΜΑΡΙΑ 2ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
340 ΖΕΤΤΑΣ ΑΘΑΝ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΖΕΤΤΑΣ ΑΘΑΝ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
341 ΖΗΚΟΥ ΙΩΑΝ ΕΥΑΝΘΟΥΛΑ ΖΗΚΟΥ ΙΩΑΝ ΕΥΑΝΘΟΥΛΑ 1ο  ΕΠΑ.Λ.  ΝΕΑΠΟΛΗΣ
342 ΖΗΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟ ΖΗΣΗΣ ΖΗΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟ ΖΗΣΗΣ 1ο ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
343 ΖΗΣΙΔΟΥ ΕΥΑΓ ΕΥΔΟΚΙΑ ΖΗΣΙΔΟΥ ΕΥΑΓ ΕΥΔΟΚΙΑ ΓΕΛ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
344 ΖΗΣΙΔΟΥ ΚΩΝΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΖΗΣΙΔΟΥ ΚΩΝΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
345 ΖΙΩΓΚΟΥ ΑΟΑΝ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΖΙΩΓΚΟΥ ΑΟΑΝ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 1ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥ
346 ΖΟΡΚΑΔΗ ΕΥΑΓ ΗΛΕΚΤΡΑ ΖΟΡΚΑΔΗ ΕΥΑΓ ΗΛΕΚΤΡΑ 1ο  ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
347 ΖΟΥΡΝΑΤΖΗ ΒΑΣΙ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗ ΒΑΣΙ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1ο ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
348 ΖΥΓΟΥΛΗ ΑΣΤΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΥΓΟΥΛΗ ΑΣΤΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2ο  ΓΕ.Λ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
349 ΖΩΓΟΠΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΖΩΓΟΠΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 1ο ΕΠΑΛ ΣΥΚΕΩΝ
350 ΖΩΓΡΑΦΟΥΔΗ ΧΡΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥΔΗ ΧΡΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
351 ΗΛΙΑΔΗΣ ΣΙΜΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΗΛΙΑΔΗΣ ΣΙΜΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 1ο  ΕΠΑΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
352 ΗΛΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
353 ΗΛΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡ ΙΩΑΝΝΑ ΗΛΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡ ΙΩΑΝΝΑ 3ο  Γ.Ε.Λ.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
354 ΗΛΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΗΛΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΛ ΡΕΝΤΙΝΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
355 ΗΛΙΑΣ ΧΡΙΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΧΡΙΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
356 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
357 ΗΛΙΟΥ ΠΟΛΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΗΛΙΟΥ ΠΟΛΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΛ ΣΟΧΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
358 ΘΑΝΑΣΑΚΟΥΔΗ ΑΘΑΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΘΑΝΑΣΑΚΟΥΔΗ ΑΘΑΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΓΕΛ ΡΕΝΤΙΝΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
359 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΠΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΠΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
   
360 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΤΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΤΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
361 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡΚΟΣ 1ο  ΕΠΑ.Λ.  ΝΕΑΠΟΛΗΣ
362 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
363 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛΠΈΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
364 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙ ΕΥΓΕΝΙΑ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙ ΕΥΓΕΝΙΑ 1ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
365 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΠΕΤΡ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΠΕΤΡ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
   
366 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΣΠΥΡ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΣΠΥΡ ΜΑΡΙΑ 1ο  ΕΠΑ.Λ.  ΝΕΑΠΟΛΗΣ
367 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
368 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΟΕΟΔ ΑΝΕΣΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΟΕΟΔ ΑΝΕΣΤΗΣ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ Ν.ΘΕΣ/ΝΙΚΗ!
369 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΥΡΙ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΥΡΙ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΛ ΛΑΓΚΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
370 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΕΛΟ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΕΛΟ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝ
371 ΘΕΟΔΩΡΟΥΔΗ ΣΤΑΘ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΥΔΗ ΣΤΑΘ ΕΛΕΝΗ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
372 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΑΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥ/ ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΑΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥ/ 1ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
373 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΗΛΙΑ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΗΛΙΑ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
374 ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΗΛΙΑ ΣΤΕΛΛΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΗΛΙΑ ΣΤΕΛΛΑ 1ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
375 ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ ΛΥΣΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟ ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ ΛΥΣΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟ ΓΕΛ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
376 ΘΕΡΜΟΣ ΣΠΥΡ ΟΘΩΝ ΘΕΡΜΟΣ ΣΠΥΡ ΟΘΩΝ 1ο  ΕΠΑΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
377 ΘΩΙΔΗΣ ΓΕΩΡ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΩΙΔΗΣ ΓΕΩΡ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΣΗΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
378 ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΧΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΧΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο  ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
379 ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΧΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΧΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ 1ο  ΕΠΑ.Λ. ΣΙΝΔΟΥ
380 ΙΓΓΙΛΗ ΑΝΑΣ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΙΓΓΙΛΗ ΑΝΑΣ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 1ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
381 ΙΜΒΡΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΜΒΡΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΣΗΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
382 ΙΝΤΖΕΣ ΚΩΝΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΝΤΖΕΣ ΚΩΝΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
383 ΙΝΤΖΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΙΝΤΖΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
   
384 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣ ΡΟΔΟΝΙΚΗ ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣ ΡΟΔΟΝΙΚΗ 1ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
385 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
386 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΠΑΛ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
387 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΟ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΟ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛΠΈΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
388 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝ ΙΓΝΑΤΙΟΣ 1ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
389 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
390 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΕΠΑΛ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
391 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3ο  ΓΕ.Λ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
392 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΑΡΧΟΝΤΗ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΑΡΧΟΝΤΗ 3ο  ΓΕΛ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
393 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΗΛΙΑ ΔΟΜΝΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΗΛΙΑ ΔΟΜΝΙΚΗ 2ο  ΓΕΛ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
394 ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
395 ΚΑΠΑΔΗΜΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΠΑΔΗΜΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3ο  ΓΕΛ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
396 ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΘΗΣΕ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΘΗΣΕ ΔΗΜΗΤΡΑ 3ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
397 ΚΑΖΑΑΝΤΩ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΚΑΖΑΑΝΤΩ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 3ο  ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
398 ΚΑΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΔΥΤΟΥ
399 ΚΑΖΑΝΑΣΜΑΣ ΜΑΡΚ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΖΑΝΑΣΜΑΣ ΜΑΡΚ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5ο ΤΕΕ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
400 ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΙΩΑΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΙΩΑΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΞΙΟΥ
401 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΜΙΛΤ ΜΑΡΙΑ ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΜΙΛΤ ΜΑΡΙΑ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
402 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΧΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΧΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
403 ΚΑΘΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΘΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΛ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
404 ΚΑΙΣΕΡΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΚΑΙΣΕΡΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗ ΕΥΔΟΞΙΑ 1ο  ΓΕ.Λ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
405 ΚΑΙΤΖΗ ΚΛΕΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙΤΖΗ ΚΛΕΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο ΕΠΑΛ ΣΙΝΔΟΥ
406 ΚΑΙΤΣΗ ΝΙΚΟ ΛΥΔΙΑ ΚΑΙΤΣΗ ΝΙΚΟ ΛΥΔΙΑ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
407 ΚΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
408 ΚΑΚΙΟΥΣΗ ΝΙΚΟ ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΑΚΙΟΥΣΗ ΝΙΚΟ ΑΝΤΩΝΙΑ 3ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
409 ΚΑΛΑΙΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗ ΚΥΡΙΑΚΟ ΚΑΛΑΙΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗ ΚΥΡΙΑΚΟ 2ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
410 ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΚΩΝΣ ΑΛΕΞΙΑ ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΚΩΝΣ ΑΛΕΞΙΑ 1ο  ΕΠΑ.Λ.  ΝΕΑΠΟΛΗΣ
411 ΚΑΛΑΦΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΛΑΦΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΙΩΑΝΝΑ 4ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
412 ΚΑΛΙΑΤΖΑΣ ΠΑΝΑ ΝΕΣΤΩΡ ΚΑΛΙΑΤΖΑΣ ΠΑΝΑ ΝΕΣΤΩΡ 1ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
413 ΚΑΛΟΓΕΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
   
414 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΣΤΑΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΣΤΑΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΣΗΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
415 ΚΑΛΟΠΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΛΟΠΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2ο  ΓΕΛ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
416 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΕΟΦ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΕΟΦ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
417 ΚΑΛΤΣΑ ΔΗΜΟ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΑΛΤΣΑ ΔΗΜΟ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
418 ΚΑΛΥΒΑ ΧΡΗΣ ΣΟΦΙΑ ΚΑΛΥΒΑ ΧΡΗΣ ΣΟΦΙΑ ΓΕΛ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
419 ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΝΙΚΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΝΙΚΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΛ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
420 ΚΑΛΥΒΙΩΤΟΥ ΛΕΩΝ ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΥΒΙΩΤΟΥ ΛΕΩΝ ΕΛΕΝΗ Γ.Ε.Λ.ΚΑΛΙΝΔΟΙΩΝ
421 ΚΑΛΦΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡ ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΛΦΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡ ΙΩΑΝΝΑ ΕΣΠ. Ε.Λ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
422 ΚΑΜΑΠΑΝΝΗ ΝΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΜΑΠΑΝΝΗ ΝΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
423 ΚΑΜΑΤΑΚΗ ΑΠΟΣ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΚΑΜΑΤΑΚΗ ΑΠΟΣ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
424 ΚΑΜΠΑΚΤΣΗ ΓΕΩΡ ΑΓΓΕΛΑ ΚΑΜΠΑΚΤΣΗ ΓΕΩΡ ΑΓΓΕΛΑ 3ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
425 ΚΑΜΠΕΡΗ ΦΙΛΙ ΕΛΕΝΗ ΚΑΜΠΕΡΗ ΦΙΛΙ ΕΛΕΝΗ 2ο  ΓΕ.Λ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
426 ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΦΑΙΔ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΦΑΙΔ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
   
427 ΚΑΜΠΕΡΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑ ΒΑΣΙΛΙΚΙ- ΚΑΜΠΕΡΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑ ΒΑΣΙΛΙΚΙ- 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
428 ΚΑΜΠΟΣΑΚΗΣΑΟΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΜΠΟΣΑΚΗΣΑΟΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
429 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΣΤΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΓ* ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΣΤΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΓ* 2ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
430 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΔΥΤΟΥ
431 ΚΑΝΑΚΗΣ ΑΡΧΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΚΑΝΑΚΗΣ ΑΡΧΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
   
432 ΚΑΝΑΚΙΔΟΥ ΣΤΑΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΝΑΚΙΔΟΥ ΣΤΑΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
   
433 ΚΑΝΑΡΑΚΗ ΧΡΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΝΑΡΑΚΗ ΧΡΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
434 ΚΑΝΔΗΛΑΠΤΗΣ ΕΥΣΤ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΝΔΗΛΑΠΤΗΣ ΕΥΣΤ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο  Γ.Ε.Λ.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
435 ΚΑΝΔΥΛΑΝΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΝΔΥΛΑΝΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΣΗΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
436 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
437 ΚΑΝΙΑΚΑΔΗΜΗ ΣΟΦΙΑ ΚΑΝΙΑΚΑΔΗΜΗ ΣΟΦΙΑ 2ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
438 ΚΑΝΤΑΣ ΣΠΥΡ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΝΤΑΣ ΣΠΥΡ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ.Ε.Λ.ΚΑΛΙΝΔΟΙΩΝ
439 ΚΑΠΕΤΑΝΑΣ ΕΥΣΤ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΕΤΑΝΑΣ ΕΥΣΤ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο  ΓΕΛ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
440 ΚΑΠΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΠΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο  ΓΕ.Λ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
441 ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗ ΕΥΑΓ ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗ ΕΥΑΓ ΜΑΡΙΑ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
442 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΝΕΟΦ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΝΕΟΦ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΛ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
443 ΚΑΡΑΒΙΔΑ ΑΛΕΞ ΤΡΙΑΔΑ ΚΑΡΑΒΙΔΑ ΑΛΕΞ ΤΡΙΑΔΑ 1ο  ΕΠΑ.Λ.  ΝΕΑΠΟΛΗΣ
444 ΚΑΡΑΓΕΛΗ ΓΕΩΡ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΡΑΓΕΛΗ ΓΕΩΡ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΕΛ ΛΑΓΚΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
445 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΓΕΛ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
446 ΚΑΡΑΠΑΜΠΑ ΙΩΑΝ ΑΝΔΡΟΜΑX^ ΚΑΡΑΠΑΜΠΑ ΙΩΑΝ ΑΝΔΡΟΜΑX^ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΔΥΤΟΥ
447 ΚΑΡΑΠΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΕΥΘΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΚΑΡΑΠΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΕΥΘΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 1οΕΠΑΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
448 ΚΑΡΑΠΑΝΝΗ ΑΣΤΕ ΜΕΛΠΟΜΕΝ ΚΑΡΑΠΑΝΝΗ ΑΣΤΕ ΜΕΛΠΟΜΕΝ 1ο  Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣ/ΚΗΣ
449 ΚΑΡΑΠΑΝΝΗ ΓΕΩΡ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΡΑΠΑΝΝΗ ΓΕΩΡ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΛ ΣΟΧΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
450 ΚΑΡΑΠΑΝΝΗ ΔΗΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΡΑΠΑΝΝΗ ΔΗΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
451 ΚΑΡΑΠΑΝΝΗ ΝΙΚΗ ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΑΠΑΝΝΗ ΝΙΚΗ ΕΛΕΝΗ 1ο  ΓΕΛ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
452 ΚΑΡΑΠΑΝΝΗ ΧΡΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΡΑΠΑΝΝΗ ΧΡΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ.Ε.Λ.ΚΑΛΙΝΔΟΙΩΝ
453 ΚΑΡΑΠΑΝΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΝ.ΛΥΚ.ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Ν.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
454 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΘΕΟΔ ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΘΕΟΔ ΜΑΡΙΑ 1οΤΕΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
455 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΟΕΟΔ ΝΙΚΟΛΑΟ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΟΕΟΔ ΝΙΚΟΛΑΟ 1ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥ
456 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΔΗΜΗ ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΔΗΜΗ ΣΟΦΙΑ ΓΕΛ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
457 ΚΑΡΑΘΟΔΩΡΟΥ ΑΠΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΡΑΘΟΔΩΡΟΥ ΑΠΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
458 ΚΑΡΑΙΤΟΥ ΒΑΣΙ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΡΑΙΤΟΥ ΒΑΣΙ ΓΕΩΡΓΙΑ 2ο  ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
459 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1ο ΕΠΑΛ .ΣΥΚΕΩΝ Β'ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
460 ΚΑΡΑΚΕΒΑ ΠΑΥΛ ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΚΕΒΑ ΠΑΥΛ ΜΑΡΙΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΞΙΟΥ
461 ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΑΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΑΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΕΛ ΡΕΝΤΙΝΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
462 ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΦΩΤΙ ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΦΩΤΙ ΕΛΕΝΗ 3ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
463 ΚΑΡΑΚΟΥΛΑ ΑΘΑΝ ΠΑΝΑΠΩ ΚΑΡΑΚΟΥΛΑ ΑΘΑΝ ΠΑΝΑΠΩ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
464 ΚΑΡΑΚΥΡΙΟΥ ΠΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΡΑΚΥΡΙΟΥ ΠΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΛ ΣΟΧΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
465 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΓΕΩΡ ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΓΕΩΡ ΜΑΡΙΑ 3ο  ΓΕ.Λ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
466 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΓΕΩΡ ΝΕΡΑΝΤΖΙΑ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΓΕΩΡ ΝΕΡΑΝΤΖΙΑ 3ο  ΓΕ.Λ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
467 ΚΑΡΑΛΗ ΔΗΜΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΑΡΑΛΗ ΔΗΜΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 3ο  ΓΕΛ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
468 ΚΑΡΑΛΗΣ ΑΧΙΛ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΡΑΛΗΣ ΑΧΙΛ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΣΗΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
469 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ-ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ-ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
470 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΘΕΟΔ ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΘΕΟΔ ΕΛΕΝΗ 1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝ
471 ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
472 ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗ ΧΡΗΣ ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗ ΧΡΗΣ ΕΛΕΝΗ ΓΕΛ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ (ΠΡΩΝ ΔΡΥΜΟΥ)
   
473 ΚΑΡΑΜΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΜΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο  ΕΠΑ.Λ.  ΝΕΑΠΟΛΗΣ
474 ΚΑΡΑΜΙΚΕ ΙΩΑΝ ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΜΙΚΕ ΙΩΑΝ ΜΑΡΙΑ 2ο  ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
475 ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
476 ΚΑΡΑΜΠΑΧΤΣΗΣ ΓΕΩΡ ΣΤΑΥΡΟ ΚΑΡΑΜΠΑΧΤΣΗΣ ΓΕΩΡ ΣΤΑΥΡΟ 3ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
477 ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΡΙ ΕΜΜΑΝΟΥΗ ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΡΙ ΕΜΜΑΝΟΥΗ 3ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
478 ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΚΩΝΣ ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΚΩΝΣ ΛΕΥΚΟΘΕΑ 1ο  ΕΠΑΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
479 ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
480 ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
   
481 ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΑ ΑΝΤΩ ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΑ ΑΝΤΩ ΜΑΡΙΑ 1ο Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣ/ΚΗΣ
482 ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΑ ΑΝΤΩ ΜΥΡΣΙΝΑ ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΑ ΑΝΤΩ ΜΥΡΣΙΝΑ 3ο  ΓΕΛ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
483 ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΑ ΗΛΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΑ ΗΛΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 2ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
484 ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΑΣ ΒΑΣΙ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΑΣ ΒΑΣΙ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝ
485 ΚΑΡΑΠΕΔΗ ΔΗΜΗ ΟΛΓΑ ΚΑΡΑΠΕΔΗ ΔΗΜΗ ΟΛΓΑ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
486 ΚΑΡΑΣΑΧΙΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΚΑΡΑΣΑΧΙΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 3ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
487 ΚΑΡΑΣΜΑΝΗ ΕΛΕΥ ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΑΣΜΑΝΗ ΕΛΕΥ ΕΛΕΝΗ 1ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
488 ΚΑΡΑΣΤΕΡΠΟΥ ΓΕΩΡ ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΑΣΤΕΡΠΟΥ ΓΕΩΡ ΕΛΕΝΗ 3ο  ΓΕ.Λ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
489 ΚΑΡΑΣΤΕΡΠΟΥ ΓΕΩΡ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΡΑΣΤΕΡΠΟΥ ΓΕΩΡ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
490 ΚΑΡΑΤΖΗΚΑ ΙΩΑΝ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΑΡΑΤΖΗΚΑ ΙΩΑΝ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΕΛ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
491 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΔΗΜΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΔΗΜΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1ο  ΕΠΑΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
492 ΚΑΡΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΛ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ (ΠΡΩΝ ΔΡΥΜΟΥ)
   
493 ΚΑΡΑΦΑΛΤΗ ΝΙΚΟ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΚΑΡΑΦΑΛΤΗ ΝΙΚΟ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 1ο  ΕΠΑΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
494 ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 3ο  Γ.Ε.Λ.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
495 καρβουνιάρης χρης αριστειδησ ΚΑΡΒΟΥΝΙΆΡΗΣ ΧΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
   
496 ΚΑΡΕΚΛΑ ΚΩΝΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΑΡΕΚΛΑ ΚΩΝΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
497 ΚΑΡΕΤΣΑΣ ΙΩΑΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΕΤΣΑΣ ΙΩΑΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
498 ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
499 ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΕΥΣΤ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΕΥΣΤ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
500 ΚΑΡΙΠΙΔΟΥ-ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣ ΑΝΘΟΥΛΑ ΚΑΡΙΠΙΔΟΥ-ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣ ΑΝΘΟΥΛΑ 4ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
   
501 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗ ΚΩΝΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΡΚΑΜΑΝΗ ΚΩΝΣ ΦΩΤΕΙΝΗ 3ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
502 ΚΑΡΟΥΛΗ - ΠΟΡΔΑΛΑ ΔΗΜΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΡΟΥΛΗ - ΠΟΡΔΑΛΑ ΔΗΜΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 3ο  ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
503 ΚΑΡΠΟΥΖΗ ΙΩΑΝ ΜΑΡΙΑΝΑ ΚΑΡΠΟΥΖΗ ΙΩΑΝ ΜΑΡΙΑΝΑ ΓΕΛ ΡΕΝΤΙΝΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
504 ΚΑΡΠΟΥΖΗ ΦΙΛΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΡΠΟΥΖΗ ΦΙΛΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΛ ΣΟΧΟΥ ΟΕΣ/ΝΙΚΗΣ
505 ΚΑΡΤΣΑΚΛΗΣ ΝΙΚΟ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΤΣΑΚΛΗΣ ΝΙΚΟ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο  ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
506 ΚΑΡΤΣΑΚΛΗΣ ΠΑΝΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΤΣΑΚΛΗΣ ΠΑΝΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο  ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
507 ΚΑΡΤΣΙΩΤΗΣ ΑΣΤΕ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΤΣΙΩΤΗΣ ΑΣΤΕ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
508 ΚΑΡΥΔΑ ΝΙΚΟ ΑΝΝΑ ΚΑΡΥΔΑ ΝΙΚΟ ΑΝΝΑ 1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝ
509 ΚΑΡΥΔΑΣ ΑΡΙΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΥΔΑΣ ΑΡΙΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο  ΕΠΑ.Λ. ΣΙΝΔΟΥ
510 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣΔΗΜΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΥΠΙΔΗΣΔΗΜΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο  ΕΠΑ.Λ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
511 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο  ΕΠΑ.Λ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
512 ΚΑΣΑΜΠΑΛΗΣ ΑΠΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΙ ΚΑΣΑΜΠΑΛΗΣ ΑΠΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΙ 5ο ΤΕΕ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
513 ΚΑΣΟΥΡΗ-ΝΟΤΤΑ ΚΩΝΣ ΣΟΦΙΑ ΚΑΣΟΥΡΗ-ΝΟΤΤΑ ΚΩΝΣ ΣΟΦΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
   
514 ΚΑΣΣΑΡΗ ΑΛΕΞ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΣΣΑΡΗ ΑΛΕΞ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝ
515 ΚΑΤΕΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΤΕΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
516 ΚΑΤΕΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΚΑΤΕΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 3ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
517 ΚΑΤΡΑΝΑ ΚΩΝΣ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΚΑΤΡΑΝΑ ΚΩΝΣ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
518 ΚΑΤΡΑΝΑΣ ΑΡΓΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΡΑΝΑΣ ΑΡΓΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΛ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
519 ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΑΟΑΝ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΑΟΑΝ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
520 <ΑΤΣΑΔΟΥΡΟΥ ΚΩΝΣ ΧΡΥΣΟΥΛ <ΑΤΣΑΔΟΥΡΟΥ ΚΩΝΣ ΧΡΥΣΟΥΛ 2ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
521 ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗ ΝΙΚΟ ΕΛΕΝΗ ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗ ΝΙΚΟ ΕΛΕΝΗ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛΑΤΕΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
522 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟ ΜΙΧΑΗΛ 1ο  ΕΠΑ.Λ. ΣΙΝΔΟΥ
523 ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΓΕΩΡ ΑΟΗΝΑ ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΓΕΩΡ ΑΟΗΝΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΞΙΟΥ
524 ΚΑΤΣΙΟΛΑ ΑΟΑΝ ΜΑΡΙΑ ΚΑΤΣΙΟΛΑ ΑΟΑΝ ΜΑΡΙΑ 1ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
525 ΚΑΤΣΙΩΠΗ ΑΝΔΡ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΤΣΙΩΠΗ ΑΝΔΡ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
526 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
   
527 ΚΑΨΑΛΗ ΑΠΟΣ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΚΑΨΑΛΗ ΑΠΟΣ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2ο   ΓΕΛ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
528 ΚΑΨΑΛΙΑΡΗ ΓΕΩΡ ΑΝΝΑ ΚΑΨΑΛΙΑΡΗ ΓΕΩΡ ΑΝΝΑ 3ο  ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
529 ΚΑΨΗΜΑΛΗ ΚΩΝΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΨΗΜΑΛΗ ΚΩΝΣ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο  Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΕΣΣ/ΚΗΣ
530 ΚΑΨΙΜΑΛΗ ΑΟΑΝ ΠΕΛΑΓΙΑ ΚΑΨΙΜΑΛΗ ΑΟΑΝ ΠΕΛΑΓΙΑ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ Ν.ΘΕΣ/ΝΙΚΗ!
531 ΚΕΛΛΗΣ ΣΤΕΡ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΕΛΛΗΣ ΣΤΕΡ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1οΤΕΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
532 ΚΕΛΛΗΣ ΣΤΕΡ ΜΑΡΙΟΣ ΚΕΛΛΗΣ ΣΤΕΡ ΜΑΡΙΟΣ 2ο  ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
533 ΚΕΣΕΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΣΕΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο  ΓΕΛ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
   
534 ΚΕΣΣΑΝΙΔΟΥ ΜΙΧΑ ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΚΕΣΣΑΝΙΔΟΥ ΜΙΧΑ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
   
535 ΚΕΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔ ΜΑΡΙΑ ΚΕΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔ ΜΑΡΙΑ 1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝ
536 ΚΕΤΖΑΚΗ ΑΝΑΣ ΕΛΕΝΗ ΚΕΤΖΑΚΗ ΑΝΑΣ ΕΛΕΝΗ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
537 ΚΕΦΑΛΑ ΔΗΜΗ ΕΛΕΝΗ ΚΕΦΑΛΑ ΔΗΜΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΣΗΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
538 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
539 ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΠΕΤΡ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΠΕΤΡ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
540 ΚΙΛΙΝΤΑΡΗΣ ΧΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΙΛΙΝΤΑΡΗΣ ΧΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο  ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
541 ΚΙΝΤΙΡΑΚΗ ΔΗΜΗ ΕΛΕΝΗ ΚΙΝΤΙΡΑΚΗ ΔΗΜΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΛ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
542 ΚΙΝΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΙΝΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
543 ΚΙΝΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΙΝΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΛ ΡΕΝΤΙΝΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
544 ΚΙΟΡΠΕΛΙΔΟΥ ΠΟΛΥ ΑΘΗΝΑ ΚΙΟΡΠΕΛΙΔΟΥ ΠΟΛΥ ΑΘΗΝΑ ΕΣΠ. Ε.Λ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
545 ΚΙΟΣΕΣΔΗΜΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΕΣΔΗΜΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
546 ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ ΜΙΛΤ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ ΜΙΛΤ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 3ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
547 ΚΙΣΚΙΔΙΝΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΙΣΚΙΔΙΝΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
548 ΚΛΑΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΛΑΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο  ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
549 ΚΛΑΠΑΝΑΡΗΣ ΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΛΑΠΑΝΑΡΗΣ ΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΣΠ. Ε.Λ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
550 ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΗ ΑΘΑΝ ΙΩΑΝΝΑ ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΗ ΑΘΑΝ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
   
551 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΚΩΝΣ ΚΑΝΕΛΛΑ ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΚΩΝΣ ΚΑΝΕΛΛΑ 2ο   ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
552 ΚΛΗΜΗ ΙΩΑΝ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΛΗΜΗ ΙΩΑΝ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2ο   ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
553 ΚΟΓΚΟΥΛΗ ΙΩΑΝ ΠΕΛΑΓΙΑ ΚΟΓΚΟΥΛΗ ΙΩΑΝ ΠΕΛΑΓΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
554 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ ΔΗΜΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ ΔΗΜΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο  Γ.Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ
555 ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΕΩΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΕΩΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
   
556 ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΕΩΡ ΝΙΚΗ-ΔΑΝΑΗ ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΕΩΡ ΝΙΚΗ-ΔΑΝΑΗ 1ο  ΕΠΑΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
557 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΟΕΜΙ ΔΑΝΙΗΛ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΟΕΜΙ ΔΑΝΙΗΛ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΔΥΤΟΥ
558 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΚΩΝΣ ΣΟΦΙΑ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΚΩΝΣ ΣΟΦΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
559 ΚΟΚΚΟΣ ΓΕΩΡ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΚΚΟΣ ΓΕΩΡ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε.ΠΑΛ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
560 ΚΟΛΕΤΣΑ ΛΑΜΠ ΑΘΗΝΑ ΚΟΛΕΤΣΑ ΛΑΜΠ ΑΘΗΝΑ 1ο  ΕΠΑ.Λ.  ΝΕΑΠΟΛΗΣ
561 ΚΟΛΙΑ ΑΘΑΝ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΛΙΑ ΑΘΑΝ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΛ ΡΕΝΤΙΝΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
562 ΚΟΛΙΑ ΕΥΕΛ ΕΥΤΥΧΙΑ-Ε ΚΟΛΙΑ ΕΥΕΛ ΕΥΤΥΧΙΑ-Ε ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
563 ΚΟΛΟΒΕΤΣΙΟΣ ΑΟΑΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΟΒΕΤΣΙΟΣ ΑΟΑΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
564 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΧΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΧΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΕΛ ΣΟΧΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
565 ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΥ ΔΙΟΝ ΕΛΕΝΗ ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΥ ΔΙΟΝ ΕΛΕΝΗ ΓΕΛ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
566 ΚΟΛΤΣΑΚΙΔΗΣ ΣΑΒΒ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΛΤΣΑΚΙΔΗΣ ΣΑΒΒ ΗΡΑΚΛΗΣ 2ο  ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
567 ΚΟΛΥΒΑ ΚΩΝΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΛΥΒΑ ΚΩΝΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΞΙΟΥ
568 ΚΟΛΩΝΗ ΜΙΧΑ ΜΑΡΙΝΑ ΚΟΛΩΝΗ ΜΙΧΑ ΜΑΡΙΝΑ Γ.Λ.ΠΕΥΚΩΝ
569 ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΙΩΑΝ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΙΩΑΝ ΜΙΧΑΗΛ 2ο  ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
570 ΚΟΝΙΑΡΗ ΓΕΩΡ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΝΙΑΡΗ ΓΕΩΡ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΛ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
571 ΚΟΝΟΜΙΑΤΗ ΤΙΜΟ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΝΟΜΙΑΤΗ ΤΙΜΟ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1ο  ΕΠΑΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
572 ΚΟΝΤΗ ΒΑΣΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΟΝΤΗ ΒΑΣΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
573 ΚΟΝΤΗΣ ΜΗΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΗΣ ΜΗΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
574 ΚΟΝΤΟΡΕΠΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΝΤΟΡΕΠΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΣΗΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
575 ΚΟΝΤΟΣ ΧΡΥΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΝΤΟΣ ΧΡΥΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
576 ΚΟΝΤΟΥΡΗ ΕΥΑΓ ΖΩΗ ΚΟΝΤΟΥΡΗ ΕΥΑΓ ΖΩΗ ΕΣΠ. Ε.Λ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
577 ΚΟΠΑΤΣΑΡΗΣ ΕΠΑΜ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΟΠΑΤΣΑΡΗΣ ΕΠΑΜ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
578 ΚΟΡΩΝΑΚΗ ΔΗΜΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΚΟΡΩΝΑΚΗ ΔΗΜΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΓΕΛ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
579 ΚΟΡΩΝΙΑΔΗΣ ΑΟΑΝ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΡΩΝΙΑΔΗΣ ΑΟΑΝ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο  ΕΠΑ.Λ.  ΝΕΑΠΟΛΗΣ
580 ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΚΩΝΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΚΩΝΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝ
581 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΣΑΒΒ ΚΟΣΜΑΣ ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΣΑΒΒ ΚΟΣΜΑΣ 3ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
582 ΚΟΤΕΛΗ ΜΑΝΩ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΤΕΛΗ ΜΑΝΩ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥ
583 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗ ΔΗΜΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗ ΔΗΜΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΟΕΣΣ/ΝΙΚΗΣ
584 ΚΟΤΤΑΡΑΣ ΣΤΑΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΤΤΑΡΑΣ ΣΤΑΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΕΠΑΛ ΣΙΝΔΟΥ
585 ΚΟΥΒΕΛΗ ΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΟΥΒΕΛΗ ΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΛ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
586 ΚΟΥΠΟΥΜΤΖΗ ΣΤΥΛ ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΠΟΥΜΤΖΗ ΣΤΥΛ ΜΑΡΙΑ 2ο  Γ.Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ
587 ΚΟΥΚΑΡΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΚΑΡΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο  ΕΠΑΛ ΛΑΓΚΑΔΑ
588 ΚΟΥΚΑΣ ΑΟΑΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΚΑΣ ΑΟΑΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο  ΕΠΑ.Λ.  ΝΕΑΠΟΛΗΣ
589 ΚΟΥΚΙΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΥΚΙΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Γ.Ε.Λ.ΚΑΛΙΝΔΟΙΩΝ
590 ΚΟΥΛΑΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΟΥΛΑΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
591 ΚΟΥΛΑΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΚΟΥΛΑΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΣΗΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
592 ΚΟΥΛΑΡΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝ ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΛΑΡΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝ ΗΛΙΑΣ 2ο  Ε.Λ.ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
593 ΚΟΥΛΙΝΑΣ ΣΤΕΡ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΥΛΙΝΑΣ ΣΤΕΡ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο  Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΕΣΣ/ΚΗΣ
594 ΚΟΥΛΟΥΜΠΟΥ ΠΑΝΑ ΑΜΑΛΙΑ ΚΟΥΛΟΥΜΠΟΥ ΠΑΝΑ ΑΜΑΛΙΑ 1ο  ΕΠΑ.Λ.  ΝΕΑΠΟΛΗΣ
595 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΠΕΤΡ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΠΕΤΡ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΛ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
596 ΚΟΥΛΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΙΝ ΚΟΥΛΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΙΝ 5ο ΤΕΕ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
597 ΚΟΥΜΛΕΛΗ ΛΑΖΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΟΥΜΛΕΛΗ ΛΑΖΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1ο ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
598 ΚΟΥΝΑΤΙΔΟΥ ΘΕΟΧ ΟΕΟΓΝΩΣΙ/ ΚΟΥΝΑΤΙΔΟΥ ΘΕΟΧ ΟΕΟΓΝΩΣΙ/ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
   
599 ΚΟΥΡΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΡΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
600 ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΟΥ ΙΟΡΔ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΟΥ ΙΟΡΔ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1ο  ΓΕΛ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
601 ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ ΚΩΝΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ ΚΩΝΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ Ν.ΘΕΣ/ΝΙΚΗ!
602 ΚΟΥΡΟΥΣ ΝΙΚΟ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΥΡΟΥΣ ΝΙΚΟ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1ο  ΕΠΑΛ ΛΑΓΚΑΔΑ
603 ΚΟΥΡΤΕΣΗ ΑΠΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΚΟΥΡΤΕΣΗ ΑΠΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 3ο  ΓΕΛ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
604 ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗ ΜΥΡΤΩ ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗ ΜΥΡΤΩ ΓΕΛ ΡΕΝΤΙΝΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
605 ΚΟΥΣΑΞΙΔΟΥ ΘΕΟΔ ΜΑΓΔΑΛΗΝ ΚΟΥΣΑΞΙΔΟΥ ΘΕΟΔ ΜΑΓΔΑΛΗΝ 2ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
606 ΚΟΥΣΙΑΛΑΚΗ ΔΗΜΗ ΝΙΚΗ ΚΟΥΣΙΑΛΑΚΗ ΔΗΜΗ ΝΙΚΗ 2ο  Γ.Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ
607 ΚΟΥΤΑΛΙΟΣ ΙΩΑΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΚΟΥΤΑΛΙΟΣ ΙΩΑΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 1ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
608 ΚΟΥΤΡΟΤΣΙΟΥ ΑΠΟΣ ΠΕΛΑΓΙΑ ΚΟΥΤΡΟΤΣΙΟΥ ΑΠΟΣ ΠΕΛΑΓΙΑ ΓΕΛ ΡΕΝΤΙΝΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
609 ΚΟΥΤΣΕΦΤΣΟΥΛΗ ΚΩΝ/ ΕΥΑΝΘΙΑ ΚΟΥΤΣΕΦΤΣΟΥΛΗ ΚΩΝ/ ΕΥΑΝΘΙΑ 3ο  Γ.Ε.Λ.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
610 ΚΟΥΤΣΙΑΛΗΣ ΝΙΚΟ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΚΟΥΤΣΙΑΛΗΣ ΝΙΚΟ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
611 ΚΟΥΤΣΙΒΕΤΑ ΑΧΙΛ ΦΑΝΗ ΚΟΥΤΣΙΒΕΤΑ ΑΧΙΛ ΦΑΝΗ ΕΠΑΛ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
612 ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣ ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣ ΜΑΡΙΑ 3ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
613 ΚΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡ ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡ ΙΑΚΩΒΟΣ Γ.Ε.Λ.ΚΑΛΙΝΔΟΙΩΝ
614 ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑΔΗΜΗ ΕΛΕΝΗ ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑΔΗΜΗ ΕΛΕΝΗ 3ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
615 ΚΟΥΤΣΟΥ ΝΙΚΟ ΟΛΓΑ ΚΟΥΤΣΟΥ ΝΙΚΟ ΟΛΓΑ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
616 ΚΟΥΤΣΟΥ ΧΡΗΣ ΟΛΓΑ ΚΟΥΤΣΟΥ ΧΡΗΣ ΟΛΓΑ 2ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
617 ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΑΟΑΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΑΟΑΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟ 3ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
618 ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟ ΑΝΤΩΝΗ! ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟ ΑΝΤΩΝΗ! 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
619 ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΓΕΛ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
620 ΚΟΥΦΙΔΟΥ ΟΕΟΔ ΒΕΝΕΤΙΑ ΚΟΥΦΙΔΟΥ ΟΕΟΔ ΒΕΝΕΤΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
621 ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ ΟΕΟΔ ΧΡΙΣΤΙΝ/ ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ ΟΕΟΔ ΧΡΙΣΤΙΝ/ 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
622 ΚΟΥΦΟΥ ΙΩΑΝ ΔΟΥΚΙΣΣΑ ΚΟΥΦΟΥ ΙΩΑΝ ΔΟΥΚΙΣΣΑ 2ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
623 ΚΟΥΦΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΦΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο  ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
624 ΚΡΑΝΙΑ ΑΠΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΡΑΝΙΑ ΑΠΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΠΑΛ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
625 ΚΡΙΝΤΗΡΑ ΕΥΑΓ ΕΥΘΥΜΙΑ ΚΡΙΝΤΗΡΑ ΕΥΑΓ ΕΥΘΥΜΙΑ ΕΣΠ. Ε.Λ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
626 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΣΤΕΦ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΣΤΕΦ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
627 ΚΥΔΩΝΑΚΙΣ ΛΕΩΝ ΕΜΜΑΝΟΥΗ/ ΚΥΔΩΝΑΚΙΣ ΛΕΩΝ ΕΜΜΑΝΟΥΗ/ 1ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
   
628 ΚΥΛΙΚΛΗ ΔΗΜΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΚΥΛΙΚΛΗ ΔΗΜΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 3ο  ΓΕΛ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
629 ΚΥΡΑΝΟΥ ΗΛΙΑ ΕΛΕΝΗ ΚΥΡΑΝΟΥ ΗΛΙΑ ΕΛΕΝΗ 1ο ΕΠΑΛ ΣΥΚΕΩΝ
630 ΚΥΡΒΕΗ ΔΗΜΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΚΥΡΒΕΗ ΔΗΜΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΕΣΠ. Ε.Λ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
631 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
632 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΜΑΡΙΑ 3ο  ΓΕΛ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
633 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 1ο Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣ/ΚΗΣ
634 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΛΕΩΝ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΛΕΩΝ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
635 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΔΥΤΟΥ
636 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗ ΕΥΟΑΛΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗ ΕΥΟΑΛΙΑ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
637 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΤΕΦ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΤΕΦ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΣΠ. Ε.Λ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
638 ΚΥΤΑΝΗΣ ΙΩΑΝ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΥΤΑΝΗΣ ΙΩΑΝ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1ο ΕΠΑΛ ΣΙΝΔΟΥ
639 ΚΥΦΩΝΙΔΟΥ ΣΠΥΡ ΕΙΡΗΝΗ ΚΥΦΩΝΙΔΟΥ ΣΠΥΡ ΕΙΡΗΝΗ 2ο  ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
640 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΔΑΥΙ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΔΑΥΙ ΜΑΡΙΑ Γ.Ε.Λ.ΚΑΛΙΝΔΟΙΩΝ
641 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΙΟΡΔ ΓΕΩΡΓΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΙΟΡΔ ΓΕΩΡΓΕ ΓΕΛ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
642 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΧΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΧΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 1ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
643 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΧΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΧΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΓΕΛ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
644 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡ ΕΛΕΝΗ 1ο  Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣ/ΚΗΣ
645 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛΠΈΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
646 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΝ.ΛΥΚ.ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Ν.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
647 ΚΩΤΙΔΟΥ ΛΑΖΑ ΠΑΡΘΕΝΑ ΚΩΤΙΔΟΥ ΛΑΖΑ ΠΑΡΘΕΝΑ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
648 ΚΟΤΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΟΤΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1ο  ΓΕΛ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
649 ΚΟΤΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΤΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο  ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
650 ΚΟΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2ο  ΕΛ. ΣΥΚΕΩΝ
651 ΚΩΤΣΙΟΣ ΣΠΥΡ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΤΣΙΟΣ ΣΠΥΡ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ Ν.ΘΕΣ/ΝΙΚΗ!
652 ΚΩΤΣΟΒΟΣ ΓΕΩΡ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΤΣΟΒΟΣ ΓΕΩΡ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
   
653 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΤ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΤ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
654 ΛΑΒΑΣΑ ΔΗΜΗ ΣΒΕΤΛΑΝΑ ΛΑΒΑΣΑ ΔΗΜΗ ΣΒΕΤΛΑΝΑ ΓΕΛ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ (ΠΡΩΝ ΔΡΥΜΟΥ)
   
655 ΛΑΓΓΑ ΓΕΩΡ ΕΛΕΝΗ ΛΑΓΓΑ ΓΕΩΡ ΕΛΕΝΗ 2ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
656 ΛΑΓΚΩΝΑΑΘΑΝ ΕΥΔΟΞΙΑ ΛΑΓΚΩΝΑΑΘΑΝ ΕΥΔΟΞΙΑ ΓΕΛ ΡΕΝΤΙΝΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
657 ΛΑΔΕΝΗΣ ΙΩΑΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΔΕΝΗΣ ΙΩΑΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ Ν.ΘΕΣ/ΝΙΚΗ!
658 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗ ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗ ΘΕΑΓΕΝΗΣ 1ο  ΓΕΛ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
659 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝ ΑΝΕΣΤΗΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝ ΑΝΕΣΤΗΣ 3ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
660 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑ ΩΡΑΙΑ ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑ ΩΡΑΙΑ 1ο  ΕΠΑΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
661 ΛΑΖΑΡΟΥ ΛΑΖΑ ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΖΑΡΟΥ ΛΑΖΑ ΣΠΥΡΟΣ 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
662 ΛΑΖΟΥΔΗ ΑΝΔΡ ΠΑΡΘΕΝΑ ΛΑΖΟΥΔΗ ΑΝΔΡ ΠΑΡΘΕΝΑ 1ο ΕΠΑΛ .ΣΥΚΕΩΝ Β'ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
663 ΛΑΜΝΗΣ ΝΙΚΟ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΛΑΜΝΗΣ ΝΙΚΟ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
664 ΛΑΜΠΑΛΑΡΗ ΑΠΟΣ ΑΘΗΝΑ ΛΑΜΠΑΛΑΡΗ ΑΠΟΣ ΑΘΗΝΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΞΙΟΥ
665 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΓΡΗΓ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΓΡΗΓ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
666 ΛΑΡΧΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΛΑΡΧΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣ ΘΕΟΔΩΡΑ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
667 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΠΕΤΡ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΠΕΤΡ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
   
668 ΛΕΟΝΤΙΔΟΥ ΚΩΝΣ ΟΛΓΑ ΛΕΟΝΤΙΔΟΥ ΚΩΝΣ ΟΛΓΑ 1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝ
669 ΛΕΣΠΟΥΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΛΕΣΠΟΥΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1ο  ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
670 ΛΕΦΑ ΑΝΔΡ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΛΕΦΑ ΑΝΔΡ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1ο Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣ/ΚΗΣ
671 ΛΕΦΑ ΚΩΝΣ ΑΘΗΝΑ ΛΕΦΑ ΚΩΝΣ ΑΘΗΝΑ ΕΣΠ. Ε.Λ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
672 ΛΕΩΝΙΔΟΥ ΛΑΖΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΛΕΩΝΙΔΟΥ ΛΑΖΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 1ο  ΕΠΑ.Λ.  ΝΕΑΠΟΛΗΣ
673 ΛΙΑΚΟΥ ΑΘΑΝ ΑΣΠΑΣΙΑ ΛΙΑΚΟΥ ΑΘΑΝ ΑΣΠΑΣΙΑ 3ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
674 ΛΙΑΡΑΤΖΗ ΙΩΑΝ ΟΛΓΑ ΛΙΑΡΑΤΖΗ ΙΩΑΝ ΟΛΓΑ 1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝ
675 ΛΙΘΑΡΗΣ ΑΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΙΘΑΡΗΣ ΑΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο   ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
676 ΛΙΛΙΑ ΘΩΜΑ ΑΘΗΝΑ ΛΙΛΙΑ ΘΩΜΑ ΑΘΗΝΑ 4ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
   
677 ΛΙΟΛΙΟΥ ΑΠΟΣ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓ ΛΙΟΛΙΟΥ ΑΠΟΣ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓ 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
678 ΛΙΟΛΙΟΥ ΑΡΓΥ ΜΑΡΙΑ ΛΙΟΛΙΟΥ ΑΡΓΥ ΜΑΡΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
679 ΛΙΤΣΑΚΗ ΔΗΜΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΙΤΣΑΚΗ ΔΗΜΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
   
680 ΛΙΤΣΑΚΗ ΔΗΜΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΛΙΤΣΑΚΗ ΔΗΜΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
   
681 ΛΙΤΣΑΣ ΑΟΑΝ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΛΙΤΣΑΣ ΑΟΑΝ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
682 ΛΙΤΣΚΑ ΕΜΜΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΙΤΣΚΑ ΕΜΜΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
683 ΛΙΩΤΗ ΑΠΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΛΙΩΤΗ ΑΠΟΣ ΙΩΑΝΝΑ 1ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
684 ΛΙΩΤΗ ΔΗΜΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΛΙΩΤΗ ΔΗΜΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΕΣΠ. Ε.Λ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
685 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΔΙΟΝ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΔΙΟΝ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
686 ΛΟΥΙΖΙΔΟΥ ΠΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΟΥΙΖΙΔΟΥ ΠΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΣΠ. Ε.Λ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
687 ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΘΕΟΦ ΑΝΕΣΤΗΣ ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΘΕΟΦ ΑΝΕΣΤΗΣ 3ο  ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
688 ΛΟΥΛΑΚΗ ΜΙΧΑ ΣΟΦΙΑ ΛΟΥΛΑΚΗ ΜΙΧΑ ΣΟΦΙΑ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛΠΈΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
689 ΛΟΥΡΟΣ ΑΝΤΩ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΥΡΟΣ ΑΝΤΩ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
690 ΛΟΥΣΤΟΥ ΕΥΣΤ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΛΟΥΣΤΟΥ ΕΥΣΤ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥ
691 ΛΥΒΙΖΟΥ ΒΑΣΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΥΒΙΖΟΥ ΒΑΣΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2ο  Ε.Λ.ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
692 ΛΥΖΑΡΔΟΥ ΓΕΩΡ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΥΖΑΡΔΟΥ ΓΕΩΡ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛΠΈΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
693 ΛΥΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟ ΙΣΑΑΚ ΛΥΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟ ΙΣΑΑΚ ΕΣΠ. Ε.Λ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
694 ΛΥΣΙΤΣΑ ΝΙΚΟ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΥΣΙΤΣΑ ΝΙΚΟ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΕΛ ΡΕΝΤΙΝΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
695 ΛΥΣΙΤΣΑ ΧΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΥΣΙΤΣΑ ΧΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
   
696 ΛΥΣΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΥΣΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
697 ΜΑΒΙΝΗΣ ΑΛΕΞ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΒΙΝΗΣ ΑΛΕΞ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
698 ΜΑΒΙΝΗΣ ΓΕΩΡ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΒΙΝΗΣ ΓΕΩΡ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
699 ΜΑΓΓΛΑΡΗ ΧΡΗΣ ΣΟΦΙΑ ΜΑΓΓΛΑΡΗ ΧΡΗΣ ΣΟΦΙΑ 1ο  ΕΠΑ.Λ. ΣΙΝΔΟΥ
700 ΜΑΓΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΓΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣ/ΚΗΣ
701 ΜΑΟΙΟΥΔΑΚΗ ΕΥΤΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΟΙΟΥΔΑΚΗ ΕΥΤΥ ΜΑΡΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
702 ΜΑΚΑΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΑΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο  ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
703 ΜΑΚΑΡΙΟΣ ΚΩΝΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ ΚΩΝΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 4ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
   
704 ΜΑΚΡΗ ΑΝΤΩ ΜΑΡΙΑ ΜΑΚΡΗ ΑΝΤΩ ΜΑΡΙΑ 3ο  ΓΕΛ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
705 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
   
706 ΜΑΛΑΜΑΤΑΡΗ ΑΛΚΙ ΜΑΡΙΑ ΠΑΓ ΜΑΛΑΜΑΤΑΡΗ ΑΛΚΙ ΜΑΡΙΑ ΠΑΓ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
   
707 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
708 ΜΑΛΛΙΑΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙ ΣΤΕΛΛΑ ΜΑΛΛΙΑΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙ ΣΤΕΛΛΑ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
709 ΜΑΛΛΙΑΣ ΧΡΙΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΛΛΙΑΣ ΧΡΙΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
710 ΜΑΝΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΝΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΛ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
711 ΜΑΝΕΛΙΔΗΣ ΒΛΑΔ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΝΕΛΙΔΗΣ ΒΛΑΔ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΛ ΡΕΝΤΙΝΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
712 ΜΑΝΘΟΣ ΑΛΕΞ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΝΘΟΣ ΑΛΕΞ ΜΙΧΑΗΛ 1ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
713 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ ΣΤΥΛ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ ΣΤΥΛ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1ο  ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
714 ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
715 ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΟΥ ΣΤΥΛ ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΟΥ ΣΤΥΛ ΕΥΤΥΧΙΑ 2ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
716 ΜΑΝΤΑΡΗΣ ΧΡΙΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΤΑΡΗΣ ΧΡΙΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο  ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
717 ΜΑΝΤΖΑΝΑ ΧΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΝΤΖΑΝΑ ΧΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο  Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΕΣΣ/ΚΗΣ
718 ΜΑΝΤΖΑΡΗ ΙΩΑΝ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΝΤΖΑΡΗ ΙΩΑΝ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΞΙΟΥ
719 ΜΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΣΠ. Ε.Λ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
720 ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΞΙΟΥ
721 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟ! ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟ! 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
722 ΜΑΝΩΛΗ ΝΙΚΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΝΩΛΗ ΝΙΚΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
   
723 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2ο  ΓΕΛ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
724 ΜΑΟΥ-ΣΑΛΤΑ ΑΠΟΣ ΦΑΝΗ ΜΑΟΥ-ΣΑΛΤΑ ΑΠΟΣ ΦΑΝΗ 3ο  ΓΕΛ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
725 ΜΑΡΑ ΙΩΑΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΜΑΡΑ ΙΩΑΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
726 ΜΑΡΑΓΚΙΔΗΣ ΣΟΦΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΑΓΚΙΔΗΣ ΣΟΦΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΠΑΛ .ΣΥΚΕΩΝ Β'ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
727 ΜΑΡΑΓΚΙΔΟΥ ΧΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΑΓΚΙΔΟΥ ΧΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΛ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
728 ΜΑΡΑΓΚΟΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣ ΜΑΡΙΑΝί ΜΑΡΑΓΚΟΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣ ΜΑΡΙΑΝΊ 1ο ΕΠΑΛ .ΣΥΚΕΩΝ Β'ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
729 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΕΥΤΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΕΥΤΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1οΤΕΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
730 ΜΑΡΑΚΗ ΠΟΛΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΡΑΚΗ ΠΟΛΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
   
731 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΚΩΝΣ ΜΕΛΙΤΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΚΩΝΣ ΜΕΛΙΤΑ ΓΕΛ ΛΑΓΚΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
732 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙ ΗΡΑΚΛΗΣ 1ο  ΕΠΑΛ ΛΑΓΚΑΔΑ
733 ΜΑΡΓΑΡΟΥ-ΓΕΩΡΠΑΔΟΥ ΛΑΜΠ ΜΑΡΓΑΡΟΥ-ΓΕΩΡΠΑΔΟΥ ΛΑΜΠ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
   
734 ΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡ ΠΕΤΡΟΣ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
735 ΜΑΡΚΟΥΔΗ ΚΩΝΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΜΑΡΚΟΥΔΗ ΚΩΝΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΟΕΣΣ/ΝΙΚΗΣ
736 ΜΑΡΚΟΥΔΗ ΠΡΟΔ ΑΝΝΑ ΜΑΡΚΟΥΔΗ ΠΡΟΔ ΑΝΝΑ 1ο  ΕΠΑ.Λ.  ΝΕΑΠΟΛΗΣ
737 ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣ ΕΛΕΝΗ 1ο  ΕΠΑΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
738 ΜΑΡΤΖΙΟΥ ΙΩΑΝ ΜΑΡΙΝΑ ΜΑΡΤΖΙΟΥ ΙΩΑΝ ΜΑΡΙΝΑ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΟΕΣΣ/ΝΙΚΗΣ
739 ΜΑΣΟΥΡΑ ΚΩΝΣ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΑΣΟΥΡΑ ΚΩΝΣ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΛ ΛΑΓΚΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
740 ΜΑΣΤΟΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝ ΜΑΡΙΑ ΜΑΣΤΟΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝ ΜΑΡΙΑ ΕΣΠ. Ε.Λ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
741 ΜΑΣΤΡΟΓΕΩΡΓΗΣ ΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΣΤΡΟΓΕΩΡΓΗΣ ΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΣΠ. Ε.Λ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
742 ΜΑΤΕΝΤΣΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΧΡΙΣΤΙΑΝ/ ΜΑΤΕΝΤΣΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΧΡΙΣΤΙΑΝ/ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
743 ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ ΑΓΓΕ ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ ΑΓΓΕ ΠΑΥΛΟΣ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛΠΈΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
744 ΜΑΤΣΑΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΑΤΣΑΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝ
745 ΜΑΤΣΟΥ ΦΩΤΙ ΑΝΝΑ ΜΑΤΣΟΥ ΦΩΤΙ ΑΝΝΑ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
746 ΜΑΤΤΑΣ ΚΩΝΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΤΤΑΣ ΚΩΝΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΔΥΤΟΥ
747 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΟΑΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΟΑΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
   
748 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΦΩΤΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΦΩΤΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 2ο  ΓΕ.Λ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
749 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΔΗΜΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΔΗΜΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2ο  ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
750 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΕΥΑΓ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΕΥΑΓ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
751 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΖΑ ΑΘΗΝΑ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΖΑ ΑΘΗΝΑ 1ο  ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
752 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΣΑΡΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΣΑΡΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟ 1ο  ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
753 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΣΤΕΡ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΣΤΕΡ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
754 ΜΑΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΜΑΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 4ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
   
755 ΜΕΖΕΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔ ΜΑΡΘΑ ΜΕΖΕΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔ ΜΑΡΘΑ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
756 ΜΕΛΛΙΟΥ ΧΡΗΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΕΛΛΙΟΥ ΧΡΗΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
   
757 ΜΕΛΛΟΥ ΚΩΝΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΜΕΛΛΟΥ ΚΩΝΣ ΕΥΘΥΜΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
758 ΜΕΡΜΕΚΛΗ ΣΤΕΡ ΙΩΑΝΝΑ ΜΕΡΜΕΚΛΗ ΣΤΕΡ ΙΩΑΝΝΑ 1ο  ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
759 ΜΕΣΘΕΝΕΑ ΠΕΤΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΕΣΘΕΝΕΑ ΠΕΤΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
760 ΜΗΤΡΑΚΑΣΔΗΜΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΤΡΑΚΑΣΔΗΜΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο  Γ.Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ
761 ΜΗΤΣΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΗΤΣΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 3ο  ΓΕ.Λ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
762 νΙΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΝΙΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΓΕΛ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
763 ΜΗΤΤΑΣ ΝΙΚΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΜΗΤΤΑΣ ΝΙΚΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
764 ΜΗΧΑΝΤΑ ΑΘΑΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΗΧΑΝΤΑ ΑΘΑΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1ο  ΕΠΑΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
765 ΜΙΓΛΕΝΤΣΗ ΓΕΩΡ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΜΙΓΛΕΝΤΣΗ ΓΕΩΡ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
766 ΜΙΜΙΚΑΚΟΥ ΕΜΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΙΜΙΚΑΚΟΥ ΕΜΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΝ.ΛΥΚ.ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Ν.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
767 ΜΙΜΙΚΟΣ ΝΙΚΟ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΙΜΙΚΟΣ ΝΙΚΟ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2ο  Ε.Λ.ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
768 ΜΙΣΑΗΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΙΣΑΗΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1οΤΕΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
769 ΜΙΧΑΗΛ ΓΡΗΓ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΜΙΧΑΗΛ ΓΡΗΓ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
770 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ ΓΕΛ ΣΟΧΟΥ ΟΕΣ/ΝΙΚΗΣ
771 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ ΚΟΣΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ ΚΟΣΜΑΣ 1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝ
772 ΜΙΧΑΛΟΥΔΗ ΑΘΑΝ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗ ΑΘΑΝ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΓΕΛ ΡΕΝΤΙΝΑΣ ΟΕΣ/ΝΙΚΗΣ
773 ΜΙΧΑΛΟΥΔΗ ΓΕΩΡ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗ ΓΕΩΡ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 3ο ΓΕ.Λ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΕΣ/ΝΙΚΗΣ
774 ΜΙΧΟΥ ΧΡΙΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΙΧΟΥ ΧΡΙΣ ΔΗΜΗΤΡΑ 2ο  Γ.Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ
775 ΜΟΔΙΩΤΗ ΑΘΑΝ ΜΑΡΙΑ ΜΟΔΙΩΤΗ ΑΘΑΝ ΜΑΡΙΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
776 ΜΟΜΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΟΜΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΛ ΣΟΧΟΥ ΟΕΣ/ΝΙΚΗΣ
777 ΜΟΝΤΙΑΔΗ ΗΛΙΑ ΝΤΙΝΟΡΑ ΜΟΝΤΙΑΔΗ ΗΛΙΑ ΝΤΙΝΟΡΑ 2ο   ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
778 ΜΟΡΕΛΟΥ ΠΑΡΑ ΠΑΡΥΣΑΤΙΣ ΜΟΡΕΛΟΥ ΠΑΡΑ ΠΑΡΥΣΑΤΙΣ ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
   
779 ΜΟΣΧΑ ΠΕΤΡ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΣΧΑ ΠΕΤΡ ΙΩΑΝΝΑ 1ο  ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
780 ΜΟΣΧΑΚΗ ΓΕΩΡ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΣΧΑΚΗ ΓΕΩΡ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
781 ΜΟΣΧΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΜΟΣΧΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
   
782 ΜΟΣΧΟΥ ΚΛΕΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΣΧΟΥ ΚΛΕΑ ΜΑΡΙΑ 3ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
783 ΜΟΥΖΑΧΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΥΖΑΧΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο  ΕΠΑ.Λ.  ΝΕΑΠΟΛΗΣ
784 ΜΟΥΚΟΥΛΗ ΝΙΚΟ ΑΛΙΚΗ ΜΟΥΚΟΥΛΗ ΝΙΚΟ ΑΛΙΚΗ 1ο  ΓΕΛ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
785 ΜΟΥΛΙΑΝΗΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΜΟΥΛΙΑΝΗΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 1οεπαλ χαλαστρασ οεςς/νικης
786 νΙΟΥΛΟΠΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦ ΛΕΩΝΙΔΑ ΝΙΟΥΛΟΠΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦ ΛΕΩΝΙΔΑ 3ο  Γ.Ε.Λ.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
787 ΜΟΥΝΤΕΛΟΥ ΣΤΑΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΟΥΝΤΕΛΟΥ ΣΤΑΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΛ ΛΑΓΚΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
788 ΜΟΥΡΚΑΣ ΕΥΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΡΚΑΣ ΕΥΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
789 ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΑΝΕΣ ΙΩΑΝΝΑ-ΑΝΑ ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΑΝΕΣ ΙΩΑΝΝΑ-ΑΝΑ ΓΕΛ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
790 ΜΠΑΙΡΑΜΗΣ ΝΙΚΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΙΡΑΜΗΣ ΝΙΚΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
   
791 ΜΠΑΚΑΛΗ ΔΗΜΗ ΑΝΝΑ ΜΠΑΚΑΛΗ ΔΗΜΗ ΑΝΝΑ 1ο  ΕΠΑ.Λ. ΣΙΝΔΟΥ
792 νΙΠΑΚΙΡΤΖΙΔΟΥ ΜΙΛΤ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝ ΝΙΠΑΚΙΡΤΖΙΔΟΥ ΜΙΛΤ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΞΙΟΥ
793 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥ ΘΕΟΦ ΣΠΥΡΙΔΟΥΑ ΜΠΑΛΑΤΣΟΥ ΘΕΟΦ ΣΠΥΡΙΔΟΥΑ 2ο  ΓΕ.Λ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
794 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΧΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΧΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2ο   ΓΕΛ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
795 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ ΒΑΣΙ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ ΒΑΣΙ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛΠΈΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
796 ΜΠΑΛΗΣ ΧΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΛΗΣ ΧΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο  ΓΕΛ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
797 ΜΠΑΛΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΜΠΑΛΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΑ 1ο  ΓΕ.Λ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
798 ΜΠΑΛΝΤΟΥΜΗ ΧΡΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΠΑΛΝΤΟΥΜΗ ΧΡΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο  ΕΠΑΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
799 ΜΠΑΛΟΥΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΠΑΛΟΥΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
800 ΜΠΑΛΤΑ ΠΑΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΠΑΛΤΑ ΠΑΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΞΙΟΥ
801 ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΧΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΧΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
802 ΜΠΑΜΠΑ ΔΗΜΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΠΑΜΠΑ ΔΗΜΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
803 ΜΠΑΜΠΑ ΙΩΑΝ ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΜΠΑ ΙΩΑΝ ΜΑΡΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
804 ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟΣ ΓΡΗΓ ΝΙΚΟΛΑΟ ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟΣ ΓΡΗΓ ΝΙΚΟΛΑΟ 1ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
805 ΜΠΑΝΤΣΟΣ ΑΘΑΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΝΤΣΟΣ ΑΘΑΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ.Ε.Λ.ΚΑΛΙΝΔΟΙΩΝ
806 ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΒΑΣΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΒΑΣΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο   ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
807 ΜΠΑΡΑΜΠΕΤΗΣ ΑΝΤΩ ΦΩΤΙΟΣ ΜΠΑΡΑΜΠΕΤΗΣ ΑΝΤΩ ΦΩΤΙΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
808 ΜΠΑΡΓΟΥΛΗ ΓΕΩΡ ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΡΓΟΥΛΗ ΓΕΩΡ ΜΑΡΙΑ 1ο  ΕΠΑ.Λ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
809 ΜΠΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο  ΕΠΑ.Λ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
810 ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΑΟΑΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΑΟΑΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
811 ΜΠΑΣΙΑ ΑΓΓΕ ΣΥΡΜΩ ΜΠΑΣΙΑ ΑΓΓΕ ΣΥΡΜΩ 2ο  Ε.Λ.ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
812 ΜΠΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΠΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
813 ΜΠΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
814 ΜΠΑΧΑΡΟΓΛΟΥ ΟΕΟΔ ΕΛΙΣΑΒΕ ΜΠΑΧΑΡΟΓΛΟΥ ΟΕΟΔ ΕΛΙΣΑΒΕ 3ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
815 ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΥ ΕΥΑΓ ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΥ ΕΥΑΓ ΜΑΡΙΑ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
816 ΜΠΕΓΚΑΟΕΜΙ ΑΡΕΤΗ ΜΠΕΓΚΑΟΕΜΙ ΑΡΕΤΗ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
817 ΜΠΕΓΚΑΣ ΘΕΜΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΕΓΚΑΣ ΘΕΜΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ο ΤΕΕ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
818 ΜΠΕΚΙΑΡΑΚΗ ΧΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝ ΜΠΕΚΙΑΡΑΚΗ ΧΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝ 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
819 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 2ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
820 ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΕΛ ΣΟΧΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
821 ΜΠΕΛΕΚΟΣ ΧΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΠΕΛΕΚΟΣ ΧΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 3ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
822 ΜΠΕΛΛΗ ΣΤΕΡ ΖΩΗ ΜΠΕΛΛΗ ΣΤΕΡ ΖΩΗ 2ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
823 ΜΠΕΛΛΟΥ ΚΩΝΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΠΕΛΛΟΥ ΚΩΝΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 3ο  Ε. Λ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
824 ΜΠΕΝΕΤΟΥ ΓΕΩΡ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΠΕΝΕΤΟΥ ΓΕΩΡ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
825 ΜΠΕΝΗ ΓΕΩΡ ΜΑΡΙΑ ΜΠΕΝΗ ΓΕΩΡ ΜΑΡΙΑ 1ο ΕΠΑΛ .ΣΥΚΕΩΝ Β'ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
826 ΜΠΕΝΟΥ ΕΛΕΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΠΕΝΟΥ ΕΛΕΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
827 ΜΠΕΤΙΧΑΒΑΣ ΑΡΧΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟ ΜΠΕΤΙΧΑΒΑΣ ΑΡΧΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟ 2ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
828 ΜΠΙΖΙΟΥΡΑΣ ΑΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΙΖΙΟΥΡΑΣ ΑΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο  ΕΠΑΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
829 ΜΠΙΛΜΠΙΛΗΣ ΝΙΚΟ ΜΟΣΧΟΣ ΜΠΙΛΜΠΙΛΗΣ ΝΙΚΟ ΜΟΣΧΟΣ 1ο  ΕΠΑΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
830 ΜΠΙΜΠΙΡΗΣ ΧΑΡΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΙΜΠΙΡΗΣ ΧΑΡΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
831 ΜΠΙΣΜΠΟΣ ΕΥΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΙΣΜΠΟΣ ΕΥΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Ε.Λ.ΚΑΛΙΝΔΟΙΩΝ
832 ΜΠΙΤΖΕΝΗΣ ΚΩΝΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΙΤΖΕΝΗΣ ΚΩΝΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
833 ΜΠΙΤΣΑΝΗ ΙΩΑΝ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΠΙΤΣΑΝΗ ΙΩΑΝ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 3ο  ΓΕ.Λ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
834 ΜΠΛΙΩΝΑ ΣΑΒΒ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΛΙΩΝΑ ΣΑΒΒ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΝ.ΛΥΚ.ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Ν.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
835 ΜΠΟΠΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΠΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΣΠ. Ε.Λ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
836 ΜΠΟΕΜΗ ΑΡΜΑ ΗΛΙΑΝΑ ΜΠΟΕΜΗ ΑΡΜΑ ΗΛΙΑΝΑ 1ο  ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
837 ΜΠΟΖΟΥΔΗ ΔΗΜΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΟΖΟΥΔΗ ΔΗΜΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1ο Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣ/ΚΗΣ
838 ΜΠΟΜΠΟΛΑ ΟΕΟΔ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΠΟΜΠΟΛΑ ΟΕΟΔ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΣΗΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
839 ΜΠΟΡΟΥΤΖΗ ΣΙΔΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΠΟΡΟΥΤΖΗ ΣΙΔΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1ο  ΓΕΛ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
840 ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΕΩΡ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΕΩΡ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
841 ΜΠΟΥΚΛΑΣ ΑΓΓΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΜΠΟΥΚΛΑΣ ΑΓΓΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 1ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
842 ΜΠΟΥΚΤΣΗ ΒΑΣΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΟΥΚΤΣΗ ΒΑΣΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΛ ΣΟΧΟΥ ΟΕΣ/ΝΙΚΗΣ
843 ΜΠΟΥΛΤΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΠΟΥΛΤΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΣΥΚΕΩΝ
844 ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
845 ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΠΑΣΧ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΠΑΣΧ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
   
846 ΜΠΟΥΜΠΟΥΣΗ ΔΗΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΣΗ ΔΗΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2ο   ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
847 ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΞΙΟΥ
848 ΜΠΟΥΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΜΠΟΥΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
849 ΜΠΟΥΡΙΔΟΥ ΝΙΚΟ ΘΑΛΕΙΑ ΜΠΟΥΡΙΔΟΥ ΝΙΚΟ ΘΑΛΕΙΑ ΓΕΛ ΡΕΝΤΙΝΑΣ ΟΕΣ/ΝΙΚΗΣ
850 ΜΠΟΥΤΑ ΓΕΩΡ ΖΩΗ ΜΠΟΥΤΑ ΓΕΩΡ ΖΩΗ 2ο  ΓΕΛ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
851 ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΙΩΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΙΩΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γ.Λ.ΠΕΥΚΩΝ
852 ΜΠΟΥΤΣΟΥΚΗ ΘΩΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΠΟΥΤΣΟΥΚΗ ΘΩΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
   
853 ΜΠΟΧΩΡΗΣ ΚΩΝΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΧΩΡΗΣ ΚΩΝΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΠΑΛ .ΣΥΚΕΩΝ Β'ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
854 ΜΠΡΟΥΖΑ ΘΕΟΦ ΑΓΑΟΗ ΜΠΡΟΥΖΑ ΘΕΟΦ ΑΓΑΟΗ 3ο  ΓΕΛ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
855 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.Λ.ΠΕΥΚΩΝ
856 ΜΥΡΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΜΥΡΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 2ο   ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
857 ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΗΛΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΗΛΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝ
858 νΙΥΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣ ΑΡΓΗΤ ΝΙΥΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣ ΑΡΓΗΤ 1ο  ΓΕΛ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
859 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΙΩΑΝ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΙΩΑΝ ΣΤΑΥΡΟΣ 2ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
860 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΧΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΧΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΑΛ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
861 ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠΑΛ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
862 ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
863 ΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
864 ΝΑΚΟΥΤΗ ΑΣΤΕ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΝΑΚΟΥΤΗ ΑΣΤΕ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 1οΛ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΟΕΣΣ
865 ΝΑΛΜΠΑΝΤΙΔΟΥ ΧΡΗΣ ΒΑΣΙΛΙΑ ΝΑΛΜΠΑΝΤΙΔΟΥ ΧΡΗΣ ΒΑΣΙΛΙΑ 2ο  Ε.Λ.ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
866 ΝΑΝΗ ΝΙΚΟ ΣΟΦΙΑ ΝΑΝΗ ΝΙΚΟ ΣΟΦΙΑ ΓΕΛ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
867 ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΔΥΤΟΥ
868 ΝΙΖΑΜΗ ΓΕΩΡ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΝΙΖΑΜΗ ΓΕΩΡ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΛ ΣΟΧΟΥ ΟΕΣ/ΝΙΚΗΣ
869 ΝΙΖΑΜΗ ΚΩΝΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΝΙΖΑΜΗ ΚΩΝΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΕΛ ΣΟΧΟΥ ΟΕΣ/ΝΙΚΗΣ
870 ΝΙΚΑ ΚΩΝΣ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΑ ΚΩΝΣ ΜΑΡΙΑ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
871 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΝΔΡ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΝΔΡ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο  Ε.Λ.ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
872 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΕΥΣΤ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΒΕΣΣΑΛΟΝΙΚ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 5 56430 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΕΥΣΤ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΒΕΣΣΑΛΟΝΙΚ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 5 56430 4ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
   
873 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΩΑΝ ΚΟΣΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΩΑΝ ΚΟΣΜΑΣ ΓΕΛ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
874 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΧΑΡΙ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΧΑΡΙ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
875 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΣΤΕΛΛΑ ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΣΤΕΛΛΑ ΓΕΛ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
876 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΝΙΚΟ ΦΑΝΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΝΙΚΟ ΦΑΝΗ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΔΥΤΟΥ
877 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΝΙΚΟ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΝΙΚΟ ΦΩΤΕΙΝΗ 2ο  ΓΕ.Λ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
878 ΝΙΚΟΛΑΚΑΡΟΣ ΣΑΒΒ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΝΙΚΟΛΑΚΑΡΟΣ ΣΑΒΒ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
879 ΝΙΚΟΛΑΚΑΡΟΥ ΚΩΝΣ ΠΑΣΧΑΛΙΝ ΝΙΚΟΛΑΚΑΡΟΥ ΚΩΝΣ ΠΑΣΧΑΛΙΝ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
880 ΝΙΚΟΛΑΚΟΥΔΗΣ ΠΑΥΛ ΑΚΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΥΔΗΣ ΠΑΥΛ ΑΚΥΛΑΣ 1ο  ΕΠΑ.Λ.  ΝΕΑΠΟΛΗΣ
881 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
882 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΙΩΑΝ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΙΩΑΝ ΑΝΑΤΟΛΗ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΞΙΟΥ
883 ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ο  ΓΕ.Λ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
884 ΝΙΚΟΛΙΝΑΣ ΧΑΡΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΙ- ΝΙΚΟΛΙΝΑΣ ΧΑΡΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΙ- 2ο  Ε.Λ.ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
885 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ ΣΤΑΥΡΟΣ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
886 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
887 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡ 3ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
888 ΝΙΝΕ ΓΚΟΥΤΗ ΓΕΩΡ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΝΕ ΓΚΟΥΤΗ ΓΕΩΡ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΛ ΣΟΧΟΥ ΟΕΣ/ΝΙΚΗΣ
889 ΝΤΑΒΑΤΖΙΚΟΥ ΣΑΡΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΝΤΑΒΑΤΖΙΚΟΥ ΣΑΡΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 2ο   ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
890 ΝΤΑΚΑ ΓΕΩΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΝΤΑΚΑ ΓΕΩΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 1ο ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
891 ΝΤΑΚΟΥΛΑ ΙΩΑΝ ΣΕΒΑΣΤΟΥΛΑ ΝΤΑΚΟΥΛΑ ΙΩΑΝ ΣΕΒΑΣΤΟΥΛΑ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
892 ΝΤΕΛΗ ΠΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΤΕΛΗ ΠΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
   
893 ΝΤΕΜΗΡΟΥΔΗ ΑΝΤΩ ΣΩΤΗΡΙΑ ΝΤΕΜΗΡΟΥΔΗ ΑΝΤΩ ΣΩΤΗΡΙΑ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
894 ΝΤΙΚΟΥ ΕΥΡΙ ΕΥΔΟΞΙΑ ΝΤΙΚΟΥ ΕΥΡΙ ΕΥΔΟΞΙΑ 1ο ΕΠΑΛ ΣΥΚΕΩΝ
895 ΝΤΟΝΑ ΧΡΗΣ ΜΑΡΙΑ ΝΤΟΝΑ ΧΡΗΣ ΜΑΡΙΑ ΓΕΛ ΣΟΧΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
896 ΝΤΟΥΜΑΤΣΑ ΚΩΝ/ ΕΛΕΝΗ ΝΤΟΥΜΑΤΣΑ ΚΩΝ/ ΕΛΕΝΗ 3ο  ΓΕΛ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
897 ντούρος γεωρ κωνςταντιν ΝΤΟΎΡΟΣ ΓΕΩΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 1ο  ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
898 ΝΤΟΥΦΟΥ ΧΡΗΣ ΜΥΡΣΙΝΗ ΝΤΟΥΦΟΥ ΧΡΗΣ ΜΥΡΣΙΝΗ 1ο  ΕΠΑΛ ΛΑΓΚΑΔΑ
899 ΝΤΡΙΒΑΛΑΣ ΚΩΝΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΤΡΙΒΑΛΑΣ ΚΩΝΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ο ΤΕΕ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
900 ΞΑΝθΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥ ΝΙΚΟΛΑΟ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥ ΝΙΚΟΛΑΟ ΕΣΠ. Ε.Λ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
901 ΞΑΝΟΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗ ΜΑΡΙΑ ΞΑΝΟΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗ ΜΑΡΙΑ 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
902 ΞΕΝΟΣ ΓΕΩΡ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΕΝΟΣ ΓΕΩΡ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
903 ΞΕΡΟΜΕΡΙΣΙΟΥ ΓΕΩΡ ΣΟΦΙΑ ΞΕΡΟΜΕΡΙΣΙΟΥ ΓΕΩΡ ΣΟΦΙΑ 2ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
904 ΞΕΦΤΕΡΗ ΓΕΩΡ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΞΕΦΤΕΡΗ ΓΕΩΡ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
905 ΞΥΓΚΑΚΟΥ ΑΛΚΙ ΟΛΓΑ ΞΥΓΚΑΚΟΥ ΑΛΚΙ ΟΛΓΑ ΓΕΛ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ (ΠΡΩΝ ΔΡΥΜΟΥ)
   
906 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
907 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΩΜΑ ΔΑΦΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΩΜΑ ΔΑΦΝΗ 1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝ
908 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
909 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟ ΑΘΗΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟ ΑΘΗΝΑ 1ο  ΕΠΑΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
910 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟ ΕΛΕΝΗ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΔΥΤΟΥ
911 ΟΚΛΑΛΙΩΤΟΥ ΠΑΝΤ ΕΥΔΟΞΙΑ ΟΚΛΑΛΙΩΤΟΥ ΠΑΝΤ ΕΥΔΟΞΙΑ ΕΝ.ΛΥΚ.ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Ν.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
912 ΟΛΥΜΠΙΟΥ ΦΩΤΙ ΑΓΑΘΗ ΟΛΥΜΠΙΟΥ ΦΩΤΙ ΑΓΑΘΗ 1ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
913 ΟΞΥΝΟΥΔΗ ΕΥΡΙ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΟΞΥΝΟΥΔΗ ΕΥΡΙ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
914 ΟΡΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΡΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΛ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
915 ΟΡΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
916 ΟΥΖΟΥΝΗ ΔΗΜΗ ΙΩΑΝΝΑ ΟΥΖΟΥΝΗ ΔΗΜΗ ΙΩΑΝΝΑ 3ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
917 ΟΥΖΟΥΝΗ ΣΤΕΡ ΜΑΡΙΑ ΟΥΖΟΥΝΗ ΣΤΕΡ ΜΑΡΙΑ 1ο ΕΠΑΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
918 ΟΥΖΟΥΝΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣ ΣΟΦΙΑ ΟΥΖΟΥΝΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣ ΣΟΦΙΑ 1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝ
919 ΟΥΡΓΑΚΤΖΙΔΟΥ ΟΩΜΑ ΠΑΡθΕΝ; ΟΥΡΓΑΚΤΖΙΔΟΥ ΟΩΜΑ ΠΑΡΘΕΝ; 4ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
   
920 ΟΥΡΔΟΥΔΗ ΧΡΙΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΟΥΡΔΟΥΔΗ ΧΡΙΣ ΕΥΘΥΜΙΑ 3ο  ΓΕ.Λ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
921 ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ ΚΩΝΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ ΚΩΝΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΔΥΤΟΥ
922 ΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
923 ΠΑΓΓΕΑΣ ΑΝΤΩ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΓΕΑΣ ΑΝΤΩ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο  ΓΕ.Λ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
924 ΠΑΓΩΝΑΚΗ ΧΡΗΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΓΩΝΑΚΗ ΧΡΗΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΛ ΡΕΝΤΙΝΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
925 ΠΑΙΔΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΙΔΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1ο  ΕΠΑ.Λ.  ΝΕΑΠΟΛΗΣ
926 ΠΑΛΑΓΚΑ ΧΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΛΑΓΚΑ ΧΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ 3ο  ΓΕΛ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
927 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΘΕΟΦ ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΘΕΟΦ ΠΑΥΛΟΣ 1ο  ΓΕ.Λ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
928 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΚΩΝΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΚΩΝΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
929 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΝΟΥ ΑΛΕΞ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΝΟΥ ΑΛΕΞ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΣΗΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
930 ΠΑΛΑΜΑ ΒΑΣΙ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΛΑΜΑ ΒΑΣΙ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
931 ΠΑΛΑΜΠΟΥΠΟΥΚΗ ΑΘΑΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΛΑΜΠΟΥΠΟΥΚΗ ΑΘΑΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 1ο  ΕΠΑΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
932 ΠΑΛΑΝΤΖΙΔΟΥ ΝΙΚΟ ΑΝΝΑ ΠΑΛΑΝΤΖΙΔΟΥ ΝΙΚΟ ΑΝΝΑ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
933 ΠΑΛΕΡΑΣ ΕΥΣΤ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΛΕΡΑΣ ΕΥΣΤ ΑΝΔΡΕΑΣ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
934 ΠΑΛΗΑΝΑΣΤΑΣΗ ΧΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛ ΠΑΛΗΑΝΑΣΤΑΣΗ ΧΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛ 3ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
935 ΠΑΛΗΟΠΑΝΝΗ ΑΟΑΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΛΗΟΠΑΝΝΗ ΑΟΑΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο  ΓΕΛ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
936 ΠΑΛΗΟΠΑΝΝΝΗ ΧΡΗΣ ΣΟΦΙΑ ΠΑΛΗΟΠΑΝΝΝΗ ΧΡΗΣ ΣΟΦΙΑ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ Ν.ΘΕΣ/ΝΙΚΗ!
937 ΠΑΛΙΚΥΡΑ - ΤΑΤΣΙΔΟΥ ΚΩΝ/ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΑΛΙΚΥΡΑ - ΤΑΤΣΙΔΟΥ ΚΩΝ/ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
938 ΠΑΝΑΠΩΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΠΩΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΣΙΝΔΟΥ
939 ΠΑΝΑΠΩΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΠΑΝΑΠΩΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
940 ΠΑΝΑΠΩΤΙΔΟΥ ΗΡΑΚ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΑΝΑΠΩΤΙΔΟΥ ΗΡΑΚ ΕΥΘΥΜΙΑ 1ο  ΕΠΑΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
941 ΠΑΝΑΠΩΤΙΔΟΥ ΜΙΧΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕ ΠΑΝΑΠΩΤΙΔΟΥ ΜΙΧΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕ ΕΝ.ΛΥΚ.ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Ν.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
942 ΠΑΝΑΠΩΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΑΠΩΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
943 ΠΑΝΑΡΕΤΟΣ ΚΩΝΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΑΡΕΤΟΣ ΚΩΝΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 5ο ΤΕΕ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
944 ΠΑΝΑΣ ΑΓΓΕ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΣ ΑΓΓΕ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο  ΓΕ.Λ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
945 ΠΑΝ ΙΔΟΥ ΜΙΧΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΝ ΙΔΟΥ ΜΙΧΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2ο  Γ.Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ
946 ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ ΒΑΣΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ ΒΑΣΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2ο  Ε.Λ.ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
947 ΠΑΝΤΑΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΤΑΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ.Λ.ΠΕΥΚΩΝ
948 ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΑΠΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΑΠΟΣ ΜΑΡΙΑ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
     
949 ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΠΑΝΤ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΠΑΝΤ ΙΩΑΝΝΑ 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
950 ΠΑΝΤΣΙΟΣ ΣΤΑΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΝΤΣΙΟΣ ΣΤΑΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
951 ΠΑΠΑ ΔΗΜΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΠΑ ΔΗΜΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
   
952 ΠΑΠΑΔΗΜΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗ ΜΑΡΙΑ 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
953 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΠΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΠΟΣ ΜΑΡΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
954 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΣΤ ΑΝΝΑ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΣΤ ΑΝΝΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΞΙΟΥ
955 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΣΤΕ ΑΝΝΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΣΤΕ ΑΝΝΑ 1ο ΕΠΑΛ ΣΥΚΕΩΝ
956 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΥΛ ΚΑΤΙΝΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΥΛ ΚΑΤΙΝΑ 1ο  ΕΠΑΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
957 ΠΑΠΑΠΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΠΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
   
958 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
959 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΘΩΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙί ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΘΩΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΊ ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
   
960 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1ο ΕΠΑΛ .ΣΥΚΕΩΝ Β'ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
961 ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΛΑΜΠ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΛΑΜΠ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΣΠ. Ε.Λ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
962 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 3ο  Γ.Ε.Λ.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
963 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2ο  Γ.Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ
964 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΟΛΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΟΛΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
   
965 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗ ΔΗΜΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗ ΔΗΜΗ ΙΩΑΝΝΑ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
966 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕ ΙΩΑΝΝΗ2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕ ΙΩΑΝΝΗ2 ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΞΙΟΥ
967 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΜΒΡ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΜΒΡ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΛ ΡΕΝΤΙΝΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
968 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙ ΓΕΩΡΓΙΟ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙ ΓΕΩΡΓΙΟ 1οΤΕΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
969 παπαδοπουλοσ δημη μακάριος ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗ ΜΑΚΆΡΙΟΣ 1ο  ΕΠΑΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
970 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο  ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
971 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο  ΕΠΑΛ ΛΑΓΚΑΔΑ
972 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
   
973 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
974 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
   
975 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο  Γ.Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ
976 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
977 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Ε.Λ.ΚΑΛΙΝΔΟΙΩΝ
978 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ- ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ- 1ο  ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
979 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗ ΜΑΡΙΑ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
980 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο  ΕΠΑΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
981 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο  ΓΕ.Λ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
982 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝ ΑΝΟΟΥΛΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝ ΑΝΟΟΥΛΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΣΗΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
983 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
     
984 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΤ ΣΟΦΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΤ ΣΟΦΙΑ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛΠΈΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
985 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣ ΜΑΡΙΑ 3ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
986 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΚΟΡΑ ΝΙΚΟ ΕΛΛΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΚΟΡΑ ΝΙΚΟ ΕΛΛΗ 2ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
987 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΣΑΟΥΛΙΔΟΥ ΑΛΕΞ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΣΑΟΥΛΙΔΟΥ ΑΛΕΞ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2ο  Γ.Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ
988 ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΑΝΑΣ ΕΛΕΑΝΝΑ ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΑΝΑΣ ΕΛΕΑΝΝΑ 3ο  ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
989 ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΣΩΚΡ ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΣΩΚΡ ΜΑΡΙΑ ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
   
990 ΠΑΠΑΟΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΟΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥ
991 ΠΑΠΑΟΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΟΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
992 ΓΙΑΠΑΚΥΡΙΤΣΗ ΕΥΑΓ ΚΛΕΟΠΑΤΡ ΓΙΑΠΑΚΥΡΙΤΣΗ ΕΥΑΓ ΚΛΕΟΠΑΤΡ 1ο  ΓΕ.Λ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
993 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΟΑΝ ΕΥΑΝΘΙΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΟΑΝ ΕΥΑΝΘΙΑ ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
   
994 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΔΗΜΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΔΗΜΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥ 2ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
995 ΠΑΠΑΜΑΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΠΑΠΑΜΑΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
996 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
997 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1ο  ΕΠΑΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
998 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.Ε.Λ.ΚΑΛΙΝΔΟΙΩΝ
999 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ ΔΗΜΗ ΜΕΝΕΛΑΟ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ ΔΗΜΗ ΜΕΝΕΛΑΟ 1ο  Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΕΣΣ/ΚΗΣ
1000 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΒΑΣΙ ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΒΑΣΙ ΜΑΡΙΑ 1ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
1001 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΞΙΟΥ
1002 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΤΑΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΤΑΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1ο  ΕΠΑΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
1003 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 1ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
1004 ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΣΤΥΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΣΤΥΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 2ο  ΓΕ.Λ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1005 ΠΑΠΑΡΡΙΖΟΥ ΚΩΝΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑΡΡΙΖΟΥ ΚΩΝΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΛ ΣΟΧΟΥ ΟΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1006 ΓΙΑΠΑΣΤΕΡΠΟΣ ΚΩΝΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗ ΓΙΑΠΑΣΤΕΡΠΟΣ ΚΩΝΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛΠΈΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
1007 ΠΑΠΑΤΖΙΚΟΣ ΑΘΑΝ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΤΖΙΚΟΣ ΑΘΑΝ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ο  ΓΕ.Λ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1008 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΟΕΟΔ ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΟΕΟΔ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
1009 ΠΑΠΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο  ΕΠΑΛ. ΣΙΝΔΟΥ
1010 ΠΑΠΠΑΔΗΜΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΠΠΑΔΗΜΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
1011 ΠΑΠΠΑΣΔΗΜΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΠΑΣΔΗΜΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
1012 ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
1013 ΠΑΡΑΣΙΔΟΥ ΙΩΑΝ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΡΑΣΙΔΟΥ ΙΩΑΝ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 3ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1014 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΔΥΤΟΥ
1015 ΠΑΡΑΣΧΙΑΚΟΥ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΡΑΣΧΙΑΚΟΥ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2ο  Γ.Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ
1016 ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΘΩΜΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΘΩΜΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1ο  ΓΕΛ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
1017 ΠΑΡΠΑΝΑ ΣΤΕΡ ΣΤΕΡΠΑΝΗ ΠΑΡΠΑΝΑ ΣΤΕΡ ΣΤΕΡΠΑΝΗ 1ο ΕΠΑΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
1018 ΠΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑ ΓΕΩΡΓΙΟΙ ΠΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑ ΓΕΩΡΓΙΟΙ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΔΥΤΟΥ
1019 ΠΑΡΛΑΠΑΝΗΣ ΘΕΟΔ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΠΑΡΛΑΠΑΝΗΣ ΘΕΟΔ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
1020 ΠΑΡΟΥΣΗ ΓΕΩΡ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΡΟΥΣΗ ΓΕΩΡ ΦΩΤΕΙΝΗ 2ο   ΓΕΑ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
1021 ΠΑΣΑΛΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒ ΕΥΣΤΡΑΤΙΕ ΠΑΣΑΛΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒ ΕΥΣΤΡΑΤΙΕ ΓΕΛ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
1022 ΠΑΣΕΝΙΔΟΥ ΣΤΕΦ ΕΣΠΕΡΙΔΑ ΠΑΣΕΝΙΔΟΥ ΣΤΕΦ ΕΣΠΕΡΙΔΑ 2ο   ΓΕΑ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
1023 ΠΑΣΣΑΛΗ ΧΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΠΑΣΣΑΛΗ ΧΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΕΣΠ. Ε.Λ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1024 ΠΑΣΧΑΛΗ ΠΑΠΑΚΥΡΙΛΛΟΥ ΓΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΣΧΑΛΗ ΠΑΠΑΚΥΡΙΛΛΟΥ ΓΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 5ο ΤΕΕ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
1025 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΕΣΠ. Ε.Λ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1026 ΠΑΣΧΟΣ ΕΛΕΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΣΧΟΣ ΕΛΕΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1027 ΠΑΣΧΟΥ ΚΩΣΤ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΣΧΟΥ ΚΩΣΤ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
1028 ΠΑΤΡΩΝΗ-ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΠΑΝΤ ΜΑΡΙΑ ΠΑΤΡΩΝΗ-ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΠΑΝΤ ΜΑΡΙΑ 1ο ΕΠΑΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
1029 ΠΑΤΣΑ ΑΡΙΣ ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΤΣΑ ΑΡΙΣ ΣΤΕΛΛΑ 2ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
1030 ΠΑΤΣΙΑ ΓΕΩΡ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΤΣΙΑ ΓΕΩΡ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο  ΕΠΑΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
1031 ΠΑΤΣΙΔΟΥ ΝΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΤΣΙΔΟΥ ΝΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
1032 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΗΛΙΑ ΑΛΕΞΙΑ ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΗΛΙΑ ΑΛΕΞΙΑ ΕΝ.ΛΥΚ.ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Ν.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1033 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΗΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΗΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΕΝ.ΛΥΚ.ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Ν.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1034 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣ ΑΟΗΝΑ ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣ ΑΟΗΝΑ 1ο  ΕΠΑΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
1035 ΠΑΧΑΤΟΥΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΘΕΟΔΩΡ) ΠΑΧΑΤΟΥΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΘΕΟΔΩΡ) 3ο  ΓΕΑ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
1036 ΠΕΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΘΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΘΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
1037 ΠΕΠΟΥ ΝΙΚΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕΠΟΥ ΝΙΚΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΣΠ. Ε.Λ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1038 ΠΕΛΕΚΟΥΡΤΣΑ-ΜΥΛΩΝΑ ΠΑΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕΛΕΚΟΥΡΤΣΑ-ΜΥΛΩΝΑ ΠΑΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1ο  Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣ/ΚΗΣ
1039 ΠΕΛΕΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΛΕΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝ ΕΙΡΗΝΗ 2ο  Γ.Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ
1040 ΠΕΛΙΤΗΣΔΗΜΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΛΙΤΗΣΔΗΜΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΛΑΓΚΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1041 ΠΕΝΤΣΕΡΕΤΖΙΔΟΥ ΑΒΡΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΠΕΝΤΣΕΡΕΤΖΙΔΟΥ ΑΒΡΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1042 ΠΕΡΤΣΙΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔ ΕΥΘΑΛΙΑ ΠΕΡΤΣΙΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔ ΕΥΘΑΛΙΑ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
1043 ΠΕΡΧΑΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕΡΧΑΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔ ΙΩΑΝΝΑ 2ο  Ε.Λ.ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
1044 ΠΕΣΣΑΧ ΛΙΑΟ ΣΟΛΟΜΩΝ ΠΕΣΣΑΧ ΛΙΑΟ ΣΟΛΟΜΩΝ 1οΤΕΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1045 ΠΕΤΑΒΡΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΠΕΤΑΒΡΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 2ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
1046 ΠΕΤΑΛΑΣΑΘΑΝ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΑΛΑΣΑΘΑΝ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
1047 ΠΕΤΚΟΣ ΜΕΝΕ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΚΟΣ ΜΕΝΕ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
1048 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΕΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΕΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1049 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣ ΣΥΜΕΩΝ ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣ ΣΥΜΕΩΝ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
1050 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡ ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡ ΣΤΕΛΙΟΣ 3ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1051 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΛΑΖΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΛΑΖΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ.Λ.ΠΕΥΚΩΝ
1052 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΛΑΡΟΠΟΥΛΟϊ ΑΛΕΞ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΛΑΡΟΠΟΥΛΟΪ ΑΛΕΞ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝ
1053 ΠΕΤΣΑΝΗ ΙΩΑΝ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΕΤΣΑΝΗ ΙΩΑΝ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2ο  Γ.Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ
1054 ΠΕΧΛΙΒΑΝΗ ΘΕΟΧ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕΧΛΙΒΑΝΗ ΘΕΟΧ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1055 ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΑΝΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΑΝΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο  ΓΕ.Λ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1056 ΠΙΛΙΔΟΥ ΑΛΕΞ ΑΓΑΠΗ ΠΙΛΙΔΟΥ ΑΛΕΞ ΑΓΑΠΗ 3ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1057 ΠΙΝΑΤΣΗ ΜΙΧΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΙΝΑΤΣΗ ΜΙΧΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
1058 ΠΙΠΛΑΚΗΣ ΣΤΑΜ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΠΛΑΚΗΣ ΣΤΑΜ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο  Γ.Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ
1059 ΠΙΣΣΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟ ΟΛΓΑ ΠΙΣΣΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟ ΟΛΓΑ 1ο ΕΠΑΛ ΣΥΚΕΩΝ
1060 ΠΙΣΤΟΛΑ ΑΡΙΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΙΣΤΟΛΑ ΑΡΙΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3ο  ΓΕΛ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
1061 ΠΙΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΛ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
1062 ΠΙΤΣΙΑΝΗ ΕΥΑΓ ΣΟΦΙΑ ΠΙΤΣΙΑΝΗ ΕΥΑΓ ΣΟΦΙΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΞΙΟΥ
1063 ΠΛΕΥΡΑ ΑΠΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΛΕΥΡΑ ΑΠΟΣ ΕΛΕΝΗ 3ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1064 ΠΛΙΑΓΚΑΧΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΛΙΑΓΚΑΧΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝ
1065 ΠΛΟΥΜΟΥΔΗ ΣΟΦΟ ΧΡΥΣΟΥΛΛ ΠΛΟΥΜΟΥΔΗ ΣΟΦΟ ΧΡΥΣΟΥΛΛ ΓΕΛ ΣΟΧΟΥ ΟΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1066 ΠΟΙΜΕΝΙΔΟΥΔΗΜΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΟΙΜΕΝΙΔΟΥΔΗΜΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2ο   ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
1067 ΠΟΛΙΤΟΥ ΣΑΒΒ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΟΛΙΤΟΥ ΣΑΒΒ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1ο  ΕΠΑΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
1068 ΠΟΛΥΤΣΙΝΟΣ ΒΑΣΙ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΛΥΤΣΙΝΟΣ ΒΑΣΙ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Γ.Λ.ΠΕΥΚΩΝ
1069 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΙΑΚΩ ΘΕΟΔΩΡ> ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΙΑΚΩ ΘΕΟΔΩΡ> Ε.ΠΑΛ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
1070 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΓΕΩΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΓΕΩΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
1071 ΠΟΝΤΙΚΑΚΟΥ ΓΕΩΡ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΟΝΤΙΚΑΚΟΥ ΓΕΩΡ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο  ΓΕΛ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
1072 ΠΟΝΤΙΚΗ ΠΑΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΝΤΙΚΗ ΠΑΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝ
1073 ΠΟΝΤΙΚΗ ΧΡΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΟΝΤΙΚΗ ΧΡΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1ο ΕΠΑΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
1074 ΠΟΠΗ ΒΑΣΙ ΜΑΡΙΑ ΠΟΠΗ ΒΑΣΙ ΜΑΡΙΑ 1ο  ΓΕΝ.ΛΥΚΕΙΟ μενεμενης
1075 ΠΟΡΦΥΡΙΔΟΥ ΣΑΒΒ ΛΥΔΙΑ ΠΟΡΦΥΡΙΔΟΥ ΣΑΒΒ ΛΥΔΙΑ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
   
1076 ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓ ΠΟΥΛΙΟΣ ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓ ΠΟΥΛΙΟΣ 3ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1077 ΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝ
1078 ΠΟΥΛΟΥΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΥΛΟΥΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛΠΈΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
1079 ΠΟΥΝΕΡΙΔΟΥ ΧΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥΝΕΡΙΔΟΥ ΧΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ Γ.Λ.ΠΕΥΚΩΝ
1080 ΠΡΑΣΣΑΣ ΔΗΜΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΑΣΣΑΣ ΔΗΜΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΛ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
1081 ΠΡΕΜΤΗΣ ΟΩΜΑ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΡΕΜΤΗΣ ΟΩΜΑ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 2ο  Γ.Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ
1082 ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΙΩΑΝ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΙΩΑΝ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
1083 ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡ ΑΣΗΜΙΝΑ ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡ ΑΣΗΜΙΝΑ ΓΕΛ ΡΕΝΤΙΝΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1084 ΡΑΜΜΑ ΚΩΝΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΡΑΜΜΑ ΚΩΝΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 1ο ΕΠΑΛ ΣΙΝΔΟΥ
1085 ΡΑΠΟΥΤΙΚΑ ΔΗΜΗ ΕΛΕΝΗ - ΝΑ ΡΑΠΟΥΤΙΚΑ ΔΗΜΗ ΕΛΕΝΗ - ΝΑ 1ο ΕΠΑΛ ΣΙΝΔΟΥ
1086 ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣ ΘΩΜΑΣ ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣ ΘΩΜΑΣ 1ο  ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
1087 ΡΙΖΟΥ ΙΩΑΝ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΡΙΖΟΥ ΙΩΑΝ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΟΕΣ/ΝΙΚΗ
1088 ΡΟΓΔΑΚΗ ΣΤΥΛ ΑΝΝΑ ΡΟΓΔΑΚΗ ΣΤΥΛ ΑΝΝΑ 1ο ΛΥΚΛΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1089 ΡΟΔΙΤΟΥ ΜΙΧΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΡΟΔΙΤΟΥ ΜΙΧΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 1οΤΕΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1090 ΡΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΡΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ε.ΠΑΛ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
1091 ΡΟΥΜΕΛΗΣ ΑΡΓΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΗΣ ΑΡΓΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3οΓ.ΕΛ.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1092 ΡΟΥΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο  ΕΠΑ.Λ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
1093 ΡΩΣΣΙΟΥ ΑΘΑΝ ΕΛΕΝΗ ΡΩΣΣΙΟΥ ΑΘΑΝ ΕΛΕΝΗ 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
1094 ΣΑΒΒΑΙΔΟΥ-ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΔΙΟΜ ΙΩΑΝΝΑ ΣΑΒΒΑΙΔΟΥ-ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΔΙΟΜ ΙΩΑΝΝΑ 2ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
1095 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΝΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΝΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
1096 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΑΜΑΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΑΜΑΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 3ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1097 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΣΑΒΒ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΣΑΒΒ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
   
1098 ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟ ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΔΥΤΟΥ
1099 ΣΑΙΔΕ ΓΕΩΡ ΕΙΡΗΝΗ ΣΑΙΔΕ ΓΕΩΡ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΞΙΟΥ
1100 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΒΑΣΙ ΑΜΑΛΙΑ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΒΑΣΙ ΑΜΑΛΙΑ 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
1101 ΣΑΛΑΣΙΔΟΥ ΣΑΒΒ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΑΛΑΣΙΔΟΥ ΣΑΒΒ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
1102 ΣΑΛΟΝΙΚΙΔΟΥ ΚΩΝΣ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΑΛΟΝΙΚΙΔΟΥ ΚΩΝΣ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2ο  Ε.Λ.ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
1103 ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 3ο  ΓΕ.Λ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1104 ΣΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗ ΑΓΓΕΛΟΣ 2ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1105 ΣΑΜΑΡΑΣ ΜΟΣΧ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΜΟΣΧ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 1ο  ΕΠΑ.Λ.  ΝΕΑΠΟΛΗΣ
1106 ΣΑΜΑΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΣΑΜΑΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
   
1107 ΣΑΜΙΩΤΗ ΣΤΕΦ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΑΜΙΩΤΗ ΣΤΕΦ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
1108 ΣΑΝΤΑΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΑΝΤΑΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 3ο  ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
1109 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗ ΣΟΦΙ/> ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗ ΣΟΦΙ/> ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
1110 ΣΑΡΑΦΙΔΗΣ ΝΙΚΟ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ ΣΑΡΑΦΙΔΗΣ ΝΙΚΟ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 1ο  ΕΠΑΛ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΟΕΣΣ/ΝΙΚΗΣ
1111 ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ ΛΑΖΑΡΟ ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ ΛΑΖΑΡΟ 1ο  ΓΕΛ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
1112 ΣΑΡΠΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΣΟΦΙΑ ΣΑΡΠΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΣΟΦΙΑ 2ο ΓΕΛ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
1113 ΣΑΡΔΗΣ ΙΩΑΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΡΔΗΣ ΙΩΑΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο  ΓΕΛ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
1114 ΣΑΡΗΣΑΒΒΑ ΒΑΣΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΑΡΗΣΑΒΒΑ ΒΑΣΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1ο ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
1115 ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΕΜΜΑ ΣΟΦΙΑ ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΕΜΜΑ ΣΟΦΙΑ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
1116 ΣΑΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣ ΕΥΜΟΡΦΥΛΗ ΣΑΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣ ΕΥΜΟΡΦΥΛΗ 1ο  ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
1117 ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΛ ΣΟΧΟΥ ΟΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1118 ΣΑΡΡΗ ΑΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΣΑΡΡΗ ΑΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ 2ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
1119 ΣΑΡΧΟΣΗ ΚΩΝΣ ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΑΡΧΟΣΗ ΚΩΝΣ ΑΣΗΜΙΝΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΔΥΤΟΥ
1120 ΣΑΤΡΑΖΕΜΗ ΧΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΣΑΤΡΑΖΕΜΗ ΧΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
   
1121 ΣΑΦΑΡΗ ΠΑΝΟ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΑΦΑΡΗ ΠΑΝΟ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΟΕΣ/ΝΙΚΗ
1122 ΣΑΧΙΝΙΔΟΥ ΠΛΑΤ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΧΙΝΙΔΟΥ ΠΛΑΤ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
   
1123 ΣΔΟΥΓΓΟΣ ΝΙΚΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΟΥΓΓΟΣ ΝΙΚΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΛ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
1124 ΣΕΒΑΣΤΙΑΔΟΥ ΟΕΟΧ ΣΑΡΡΑ ΣΕΒΑΣΤΙΑΔΟΥ ΟΕΟΧ ΣΑΡΡΑ 2ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΟΕΣ/ΝΙΚΗ
1125 ΣΕΙΤΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΕΙΤΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
1126 ΣΕΛΙΑΜΗΣ ΠΑΣΧ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΕΛΙΑΜΗΣ ΠΑΣΧ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 3ο  Ε. Λ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1127 ΣΕΜΠΕΠΟΥ ΔΗΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΕΜΠΕΠΟΥ ΔΗΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
1128 ΣΕΜΣΙΡΗ ΔΗΜΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΕΜΣΙΡΗ ΔΗΜΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2ο  ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
1129 ΣΕΡΤΑΡΙΔΟΥ ΝΙΚΟ ΜΑΡΙΝΑ ΣΕΡΤΑΡΙΔΟΥ ΝΙΚΟ ΜΑΡΙΝΑ 3ο  Γ.Ε.Λ.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1130 ΣΗΚΩΤΙΔΟΥ ΚΩΝΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛ ΣΗΚΩΤΙΔΟΥ ΚΩΝΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛ Γ.Λ.ΠΕΥΚΩΝ
1131 ΣΗΛΙΑΜΗΣ ΘΩΜΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΗΛΙΑΜΗΣ ΘΩΜΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
1132 ΣΙΑΜΑΝΔΟΥΡΑΣ ΣΩΤΗ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΣΙΑΜΑΝΔΟΥΡΑΣ ΣΩΤΗ ΙΣΙΔΩΡΟΣ 3ο  ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
1133 ΣΙΑΡΕΝΟΥ ΔΗΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΙΑΡΕΝΟΥ ΔΗΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΔΥΤΟΥ
1134 ΣΙΒΡΗ ΑΘΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΙΒΡΗ ΑΘΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 4ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
   
1135 ΣΙΓΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΙΓΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 3ο  ΓΕ.Λ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1136 ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ ΟΕΟΔ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ ΟΕΟΔ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
1137 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
1138 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗ ΟΥΡΑΝΙ/ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗ ΟΥΡΑΝΙ/ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
   
1139 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
1140 ΣΙΚΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΙΚΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
   
1141 ΣΙΜΟΡΕΛΗ ΒΗΣΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΙΜΟΡΕΛΗ ΒΗΣΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
1142 ΣΙΜΟΥ ΜΙΛΤ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΙΜΟΥ ΜΙΛΤ ΕΥΤΥΧΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
1143 ΣΙΟΝΤΑΣ ΔΗΜΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΙΟΝΤΑΣ ΔΗΜΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1144 ΣΙΡΛΩΠΗ ΦΩΤΙ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΙΡΛΩΠΗ ΦΩΤΙ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
1145 ΣΙΣΚΑΣ ΛΑΜΠ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΣΚΑΣ ΛΑΜΠ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο  ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
1146 ΣΙΣΚΟΥ ΠΟΛΥ ΜΑΡΙΑ ΣΙΣΚΟΥ ΠΟΛΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
   
1147 ΣΙΩΜΟΣ ΝΙΚΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΙΩΜΟΣ ΝΙΚΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝ
1148 ΣΚΕΦΑΛΕΣ ΟΕΟΧ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΚΕΦΑΛΕΣ ΟΕΟΧ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΣΗΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1149 ΣΚΟΔΡΑ ΔΗΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΚΟΔΡΑ ΔΗΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
1150 ΣΚΟΥΡΑ ΛΑΜΠ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΚΟΥΡΑ ΛΑΜΠ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1151 ΣΜΥΛΙΑΝΗΣ ΝΙΚΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΣΜΥΛΙΑΝΗΣ ΝΙΚΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛΠΈΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
1152 ΣΟΙΛΕΜΕΖΗ ΣΤΑΥ ΦΑΝΗ ΣΟΙΛΕΜΕΖΗ ΣΤΑΥ ΦΑΝΗ 1ο  Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΕΣΣ/ΚΗΣ
1153 ΣΟΛΑΚΟΥΔΗ ΓΕΩΡ ΕΛΕΝΗ ΣΟΛΑΚΟΥΔΗ ΓΕΩΡ ΕΛΕΝΗ Γ.Ε.Λ.ΚΑΛΙΝΔΟΙΩΝ
1154 ΣΟΛΤΑΤΟΣ ΒΑΣΙ ΦΩΤΙΟΣ ΣΟΛΤΑΤΟΣ ΒΑΣΙ ΦΩΤΙΟΣ 1ο  Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΕΣΣ/ΚΗΣ
1155 ΣΟΛΩΜΟΥ ΓΕΩΡ ΙΩΑΝΝΑ ΣΟΛΩΜΟΥ ΓΕΩΡ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΞΙΟΥ
1156 ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΟΕΟΔΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΟΕΟΔΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο  ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
1157 ΣΟΥΜΠΟΥΡΟΥ ΙΩΑΝ ΝΙΚΟΛΕΤΤ/ ΣΟΥΜΠΟΥΡΟΥ ΙΩΑΝ ΝΙΚΟΛΕΤΤ/ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛΠΈΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
1158 ΣΟΥΡΒΑ ΓΕΩΡ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΣΟΥΡΒΑ ΓΕΩΡ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
1159 ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜ ΣΤΑΥΡΟΣ 2ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
1160 ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ \ ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ \ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
1161 ΣΠΑΟΑΡΑ ΣΤΕΡ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΠΑΟΑΡΑ ΣΤΕΡ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1ο ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
1162 ΣΠΑΝΟΜΗΤΡΟΣ ΑΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΑΝΟΜΗΤΡΟΣ ΑΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΣΗΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1163 ΣΠΑΝΟΜΗΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΠΑΝΟΜΗΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
1164 ΣΠΑΝΟΥ ΒΑΣΙ ΕΥΓΕΝΙΑ ΣΠΑΝΟΥ ΒΑΣΙ ΕΥΓΕΝΙΑ 2ο   ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
1165 ΣΠΑΝΟΥ ΙΩΑΝ ΟΛΓΑ ΣΠΑΝΟΥ ΙΩΑΝ ΟΛΓΑ 2ο  Γ.Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ
1166 ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΙΣΑΑ ΧΡΥΣΗ ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΙΣΑΑ ΧΡΥΣΗ 1ο  ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1167 ΣΠΑΣΕΓΚΟΥ ΓΕΩΡ ΔΑΦΝΗ ΣΠΑΣΕΓΚΟΥ ΓΕΩΡ ΔΑΦΝΗ 1ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
1168 ΣΠΑΣΕΓΚΟΥ ΝΙΚΟ ΣΤΕΛΛΑ ΣΠΑΣΕΓΚΟΥ ΝΙΚΟ ΣΤΕΛΛΑ 3ο  ΓΕ.Λ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1169 ΣΠΕΛΕΤΑ ΜΑΤΟ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΣΠΕΛΕΤΑ ΜΑΤΟ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 2ο   ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
1170 ΣΠΥΡΙΟΥΝΗ ΠΕΤΡ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΠΥΡΙΟΥΝΗ ΠΕΤΡ ΓΕΩΡΓΙΑ 1ο  ΓΕ.Λ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
1171 ΣΠΥΡΟΥ ΧΡΗΣ ΑΟΗΝΑ ΣΠΥΡΟΥ ΧΡΗΣ ΑΟΗΝΑ ΓΕΛ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
1172 ΣΤΑΟΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΑΟΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΛ ΡΕΝΤΙΝΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1173 ΣΤΑΜΑΤΗ ΝΙΚΟ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗ ΝΙΚΟ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1ο  ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1174 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΝΤΩ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΝΤΩ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο  ΓΕΛ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
1175 ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝ ΚΩΝΝΟΣ ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝ ΚΩΝΝΟΣ ΓΕΛ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
1176 ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΗΛ ΗΛΙΑΣ ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΗΛ ΗΛΙΑΣ ΓΕΛ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
1177 ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡ ΕΙΡΗΝΗ 3ο  Γ.Ε.Λ.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1178 ΣΤΑΜΟΣ ΙΩΑΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΜΟΣ ΙΩΑΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο  ΓΕ.Λ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1179 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΓΕΩΡ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΓΕΩΡ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝ
1180 ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΗΛΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΗΛΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 1ο  ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
1181 ΣΤΑΤΗΡΗ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΒΑΣ ΑΝΝΑ ΣΤΑΤΗΡΗ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΒΑΣ ΑΝΝΑ 2ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
1182 ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΧΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΧΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΝ.ΛΥΚ.ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Ν.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1183 ΣΤΑΥΡΟΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΕ/ι ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΣΤΑΥΡΟΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΕ/Ι ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 2ο  Γ.Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ
1184 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΘΑΝ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΘΑΝ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΓΕΛ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
1185 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΚΩΝΣ ΔΕΣΠΟΙΝ/ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΚΩΝΣ ΔΕΣΠΟΙΝ/ Γ.Ε.Λ.ΚΑΛΙΝΔΟΙΩΝ
1186 ΣΤΕΡΝΑ ΚΩΝΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΕΡΝΑ ΚΩΝΣ ΔΗΜΗΤΡΑ 3ο  ΓΕ.Λ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1187 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο  ΓΕ.Λ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
1188 ΣΤΟΙΚΟΣ ΑΘΑΝ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΟΙΚΟΣ ΑΘΑΝ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
1189 ΣΤΟΙΛΟΥΔΗ ΒΑΣΙ ΜΑΡΙΑΝΟΗ ΣΤΟΙΛΟΥΔΗ ΒΑΣΙ ΜΑΡΙΑΝΟΗ 2ο  Ε.Λ.ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
1190 ΣΤΟΥΠΑΑΠΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤΟΥΠΑΑΠΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
1191 ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΕΥΣΤ ΗΛΙΑΣ ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΕΥΣΤ ΗΛΙΑΣ ΓΕΛ ΡΕΝΤΙΝΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1192 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΣΤΥΛ ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΣΤΥΛ ΜΑΡΙΑ ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
   
1193 ΣΥΚΑ ΝΙΚΟ ΘΩΜΑΗ ΣΥΚΑ ΝΙΚΟ ΘΩΜΑΗ 1ο  ΕΠΑΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
1194 ΣΥΚΑΣ ΒΑΣΙ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΣΥΚΑΣ ΒΑΣΙ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΔΥΤΟΥ
1195 ΣΥΡΑΚΗΣ ΕΥΣΤ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΡΑΚΗΣ ΕΥΣΤ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣ/ΚΗΣ
1196 ΣΥΡΑΝΙΔΟΥΔΗΜΗ ΘΕΩΝΗ ΣΥΡΑΝΙΔΟΥΔΗΜΗ ΘΕΩΝΗ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
1197 ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1ο  ΕΠΑΛ ΛΑΓΚΑΔΑ
1198 ΣΦΥΡΗΣ ΑΘΑΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΦΥΡΗΣ ΑΘΑΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο  ΓΕ.Λ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1199 ΣΩΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΩΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΝ.ΛΥΚ.ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Ν.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1200 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝ ΑΡΓΥΡΩ ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝ ΑΡΓΥΡΩ 2ο   ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
1201 ΤΑΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΑΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
1202 ΤΑΛΙΓΚΑΡΗΣ ΙΩΑΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΑΛΙΓΚΑΡΗΣ ΙΩΑΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο  ΓΕ.Λ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1203 ΤΑΟΥΚΤΣΗ ΘΕΟΔ ΣΟΦΙΑ ΤΑΟΥΚΤΣΗ ΘΕΟΔ ΣΟΦΙΑ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛΠΈΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
1204 ΤΑΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΑΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
   
1205 ΤΑΡΛΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΓ ΤΑΡΛΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΓ 2ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
1206 ΤΑΡΝΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΡΝΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο  ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
1207 ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝ ΑΝΝΑ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝ ΑΝΝΑ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
1208 ΤΑΣΟΥΔΗΣ ΔΗΜΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΤΑΣΟΥΔΗΣ ΔΗΜΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 1ο  ΕΠΑ.Λ.  ΝΕΑΠΟΛΗΣ
1209 ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2ο  ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
1210 ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΟΥ ΕΥΣΤ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΟΥ ΕΥΣΤ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ ΓΕΛ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
1211 ΤΑΧΟΥΛΑΣ ΣΤΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΑΧΟΥΛΑΣ ΣΤΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γ.Λ.ΠΕΥΚΩΝ
1212 ΤΑΧΤΣΗ ΔΗΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΑΧΤΣΗ ΔΗΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1ο ΕΠΑΛ ΣΙΝΔΟΥ
1213 ΤΕΛΕΙΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΛΕΙΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΣΗΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1214 ΤΕΡΖΕΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑ ΣΥΜΕΩΝ ΤΕΡΖΕΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑ ΣΥΜΕΩΝ 1ο ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
1215 ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΚΩΝΣ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΚΩΝΣ ΑΡΧΟΝΤΙΑ 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
1216 ΤΕΡΖΙΤΑΝΟΥ ΓΕΩΡ ΜΑΡΙΑ ΤΕΡΖΙΤΑΝΟΥ ΓΕΩΡ ΜΑΡΙΑ ΕΣΠ. Ε.Λ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1217 ΤΕΡΖΟΥΔΗ ΚΩΝΣ ΖΩΗ ΤΕΡΖΟΥΔΗ ΚΩΝΣ ΖΩΗ 1ο ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
1218 ΤΖΑΜΠΑΖΗ ΖΗΣΗ ΑΝΝΑ ΤΖΑΜΠΑΖΗ ΖΗΣΗ ΑΝΝΑ 1ο  ΕΠΑ.Λ. ΣΙΝΔΟΥ
1219 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΙΩΑΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΙΩΑΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1220 ΤΖΑΝΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΖΑΝΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1οΕΠΑΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
1221 ΤΖΑΤΖΟΥ ΚΩΝΣ ΜΑΡΙΑ ΤΖΑΤΖΟΥ ΚΩΝΣ ΜΑΡΙΑ 2ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
1222 ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΔΗΜΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΔΗΜΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
1223 ΤΖΕΛΛΟΥΑΟΑΝ ΕΛΠΙΔΑ ΤΖΕΛΛΟΥΑΟΑΝ ΕΛΠΙΔΑ 1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝ
1224 ΤΖΗΚΑ ΔΗΜΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΖΗΚΑ ΔΗΜΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1οΕΠΑΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
1225 ΤΖΗΚΑΣ ΑΘΑΝ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΖΗΚΑΣ ΑΘΑΝ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΞΙΟΥ
1226 ΤΖΗΛΙΑΣ ΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΗΛΙΑΣ ΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1227 ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡ ΧΡΗΣΤΟΙ ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡ ΧΡΗΣΤΟΙ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
   
1228 ΤΖΙΓΕΡΑΣ ΠΑΥΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΙΓΕΡΑΣ ΠΑΥΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΣΗΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1229 ΤΖΙΚΑ ΧΡΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΖΙΚΑ ΧΡΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝ
1230 ΤΖΙΚΟΥ ΟΩΜΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΤΖΙΚΟΥ ΟΩΜΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
1231 ΤΖΙΜΠΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΙΜΠΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΝ.ΛΥΚ.ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Ν.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1232 ΤΖΙΝΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΙΝΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1233 ΤΖΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1οΤΕΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1234 ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΑΝΔΡ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΑΝΔΡ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
1235 ΤΖΩΤΖΟΥ ΑΓΓΕ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΖΩΤΖΟΥ ΑΓΓΕ ΘΕΟΔΩΡΑ 1ο  ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1236 ΤΙΑΚΟΥΔΑ ΠΑΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΙΑΚΟΥΔΑ ΠΑΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1ο  Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣ/ΚΗΣ
1237 ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞ ΚΩΝΣΤΑΝΤ ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞ ΚΩΝΣΤΑΝΤ ΓΕΛ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ (ΠΡΩΝ ΔΡΥΜΟΥ)
   
1238 ΤΟΚΑΛΑΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣ ΣΩΤΗΡΙΟ ΤΟΚΑΛΑΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣ ΣΩΤΗΡΙΟ 2ο   ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
1239 ΤΟΚΙΔΟΥ ΑΛΕΞ ΑΝΘΟΥΣΑ ΤΟΚΙΔΟΥ ΑΛΕΞ ΑΝΘΟΥΣΑ 3ο  ΓΕΛ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
1240 ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
   
1241 ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1242 ΤΟΛΗΣ ΒΑΣΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΤΟΛΗΣ ΒΑΣΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 1ο  ΕΠΑ.Λ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
1243 ΤΟΠΟΓΛΙΔΗ ΓΕΩΡ ΑΓΛΑΙΑ ΤΟΠΟΓΛΙΔΗ ΓΕΩΡ ΑΓΛΑΙΑ ΓΕΛ ΣΟΧΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1244 ΤΟΣΚΑ ΑΝΔΡ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΣΚΑ ΑΝΔΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 2ο  ΓΕ.Λ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1245 ΤΟΤΣΚΑ ΠΑΣΧ ΒΑΙΑ ΤΟΤΣΚΑ ΠΑΣΧ ΒΑΙΑ 1ο Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣ/ΚΗΣ
1246 ΤΟΥΛΟΥΔΗ ΙΩΑΝ ΔΑΦΝΗ ΤΟΥΛΟΥΔΗ ΙΩΑΝ ΔΑΦΝΗ 1ο  ΕΠΑΛ ΛΑΓΚΑΔΑ
1247 ΤΟΥΛΟΥΠΑΣ ΓΕΩΡ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥΛΟΥΠΑΣ ΓΕΩΡ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ο  Λ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1248 ΤΟΥΜΑΝΙΔΟΥ ΓΡΗΓ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥΜΑΝΙΔΟΥ ΓΡΗΓ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2ο  Ε.Λ. ΣΥΚΕΩΝ
1249 ΤΟΥΜΠΕΛΗΣ ΓΕΩΡ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ! ΤΟΥΜΠΕΛΗΣ ΓΕΩΡ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ! 3ο  ΓΕ.Λ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1250 ΤΟΥΣΙΟΥ ΜΙΧΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥΣΙΟΥ ΜΙΧΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΞΙΟΥ
1251 ΤΡΕΜΟΥΛΗΣ ΣΤΥΛ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΕΜΟΥΛΗΣ ΣΤΥΛ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ο Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣ/ΚΗΣ
1252 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2ο  ΓΕ.Λ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1253 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΕΛΕΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡ ΕΛΕΝ 3ο  ΓΕ.Λ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1254 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗ ΙΩΑΝΝΑ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
1255 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΛΕΩΝ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΛΕΩΝ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΣΗΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1256 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟ ΧΡΗΣΤΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟ ΧΡΗΣΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΣΗΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1257 ΤΡΙΚΑΛΗ ΕΥΟΥ ΒΑΙΑ ΤΡΙΚΑΛΗ ΕΥΟΥ ΒΑΙΑ ΓΕΛ ΣΟΧΟΥ ΟΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1258 ΤΡΙΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣ ΕΛΙΣΑΒΕ ΤΡΙΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣ ΕΛΙΣΑΒΕ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
   
1259 ΤΡΥΦΟΥ ΛΑΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΡΥΦΟΥ ΛΑΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 4ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
   
1260 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣ ΑΟΗΝΑ ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣ ΑΟΗΝΑ 2ο  ΓΕΛ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
1261 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο  ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
1262 ΤΣΑΓΚΑΣ ΟΕΟΔ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΑΓΚΑΣ ΟΕΟΔ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΛ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
1263 ΤΣΑΙΡΗ ΑΛΕΞ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΤΣΑΙΡΗ ΑΛΕΞ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
1264 ΤΣΑΛΕΡΑΣ ΚΩΝΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΛΕΡΑΣ ΚΩΝΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο  Ε.Λ.ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
1265 ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΑΟΑΝ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΑΟΑΝ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2ο  Γ.Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ
1266 ΤΣΑΛΚΙΤΖΗ ΙΩΑΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΣΑΛΚΙΤΖΗ ΙΩΑΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο  ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ -ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
1267 ΤΣΑΛΚΙΤΖΗ ΜΙΧΑ ΜΥΡΟΦΟΡΑ ΤΣΑΛΚΙΤΖΗ ΜΙΧΑ ΜΥΡΟΦΟΡΑ 1ο  ΕΠΑΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
1268 ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ ΣΠΥΡ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ ΣΠΥΡ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1ο  ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1269 ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΟΥ ΧΑΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙ> ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΟΥ ΧΑΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙ> ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛΠΈΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
1270 ΤΣΑΜΗΣ ΘΩΜΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΣΑΜΗΣ ΘΩΜΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΒΑΤΑ)
1271 ΤΣΑΜΟΥΡΛΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡ ΗΛΕΚΤΡ ΤΣΑΜΟΥΡΛΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡ ΗΛΕΚΤΡ 1ο  ΓΕΝ.ΛΥΚΕΙΟ μενεμενης
1272 ΤΣΑΜΠΑ ΘΕΟΧ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΑΜΠΑ ΘΕΟΧ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΛ ΣΟΧΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1273 ΤΣΑΜΠΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΑΜΠΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
   
1274 ΤΣΑΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
   
1275 ΤΣΑΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΑΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1οΕΠΑΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
1276 ΤΣΑΠΑΛΙΑΝΑ ΓΕΩΡ ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΠΑΛΙΑΝΑ ΓΕΩΡ ΜΑΡΙΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
1277 ΤΣΑΠΑΝΙΔΗΣ ΤΗΛΕ ΗΛΙΑΣ ΤΣΑΠΑΝΙΔΗΣ ΤΗΛΕ ΗΛΙΑΣ 4ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
   
1278 ΤΣΑΠΚΙΝΗ ΔΗΜΗ ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΠΚΙΝΗ ΔΗΜΗ ΜΑΡΙΑ 1ο  ΕΠΑ.Λ. ΣΙΝΔΟΥ
1279 ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΔΗΜΗ ΛΕΜΟΝΙΑ ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΔΗΜΗ ΛΕΜΟΝΙΑ ΓΕΛ ΛΑΓΚΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1280 ΤΣΑΡΣΙΤΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΤΣΑΡΣΙΤΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ Γ.Ε.Λ.ΚΑΛΙΝΔΟΙΩΝ
1281 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗ ΡΩΜΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΣΑΤΣΟΥΛΗ ΡΩΜΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΕΛ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ (ΠΡΩΝ ΔΡΥΜΟΥ)
   
1282 ΤΣΕΓΑΣ ΝΙΚΟ ΗΛΙΑΣ